Aktualności Doradcy Smaku

original

Zmiany i zmianki w DoradcaSmaku.pl

1. Wiadomości w profilu użytkownika

 

Jak już z pewnością zauważyliście - w Waszych profilach pojawiła się skrzynka z wiadomościami. Jeszcze wciąż pracujemy nad szczegółami, ale już teraz możecie pisać do siebie wiadomości. Krótka prezentacja:

 

1

 

Tak m.in. wygląda obecnie Wasz profil - z panelu głównego bezpośrednio możecie dostać się do skrzynki z wiadomościami. A z tamtąd możecie kontaktować się ze wszystkimi użytkownikami w portalu. Wasze wiadomości są oczywiście prywatne

 

2. Info o DS. w profilu

 

Doradcy Smaku Miesiąca i Doradcy Smaku Roberta Sowy, a także inni użytkownicy mogą odnaleźć w profilach uhonorowanych tym odznaczeniem użytkowników informację o przyznaniu tego wyróżnienia.

 

3. Usuwanie przepisów z ulubionych

 

Przepisy, które kiedyś dodaliście do swojej księgi, a które jednak okazały się nieodpowiednie wobec Waszych oczekiwań, możecie dziś usunąć jednym kliknięciem myszki :)

 

1

 

Jak wam się podobają aktualne zmiany? Cały czas pracujemy nad lepszymi rozwiązaniami dla naszego portalu - większość zmian dokonujemy dzięki Wam Drodzy Doradcy - to Wy razem z nami budujecie ten portal :)

Komentarze

 • 0
  kucharka
  Opublikowano

  gosia47-47

  no a jak ktoś usunie przepis z ulubionych to punkty tez się odejmują czy nie? głupia trochę ta funkcja :(
 • 0
  original
  Opublikowano

  kiziolek201

  Super te nowe zmiany:)
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @gosia47-47, punkty też się odejmują. Funkcja nie jest głupia - trzeba tworzyć takie przepisy, by przekonywały pozostałych użytkowników ;)
 • 0
  141751_bukiet_kwiatow_tulipany_wazon
  Opublikowano

  Henryka2

  Zmiany sa świetne! Dużo łatwiej bęzie się po portalu poruszać! A Gosiu, punkty to nie wszystko! Tylko dla punktów bierzesz przepisy do ulubionych?!
 • 0
  no-image
  Opublikowano

  Myszka75

  Zmiany są dobre, ja już korzystałam z wysyłania wiadomości pyając konkretną osobę o przepis i uważam, że ta funkcja jest OK. A przepisy dodaje do ulubionych bo mi się podobają, a nie dlatego, że z tym związany jest punkt. Chociaż miło czasem zobaczyć, że liczba punktów się zwiększyła bez naszego udziału:)
 • 0
  original
  Opublikowano

  ben-ka

  Wiadomości są ok - testowaliśmy i bawiliśmy się jak dzieci:) wszystko działało ale brak info o wysłanych wiadomościach a moim zdaniem by się przydały.Może z czasem Administrator wprowadzi również opcję \"usuń wiadomość\" mam na myśli te odebrana i przeczytane.
 • 0
  original
  Opublikowano

  borgia

  Dla mnie naprawdę jest świetnie. I to prawda, że wklepuję przepisy do ulubionych tylko dlatego, że coś mi się podoba i chcę to zrobić. Najwyżej wzbogacę komuś punktację o komentarz, ale mam coś, czego nie będę musiała szukać po całym portalu. Było by ich znacznie więcej, gdyby nie fakt, że mieszają się z moimi ;)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Patrycja38

  fajnie
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @Borgia, już niedługo wprowadzimy rodzielenie księgi na nasze przepisy oraz przepisy innych użytkowników, które dodaliśmy do ulubionych :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  SmakolykiJoanny

  rozdzielenie księgi będzie super zmianą
 • 0
  original
  Opublikowano

  SyMiki

  Jestem nowa więc dopiero zaczynam łapać na czym to polega.
 • 0
  original
  Opublikowano

  Ewa109

  Super zmiany, najbardziej mi sie podoba że idzie samemu usunąć przepis z księgi :). Pozdrawiam.

Dodaj komentarz