Aktualności Doradcy Smaku

ds5_odc35_foto_krystianszczesny_0003

Wielkie odliczanie! Będzie nowy sezon programu „Doradca Smaku”

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, siódma edycja programu „Doradca Smaku”. Zaczynamy odliczanie do 4 września i wspólnie typujemy, kto tym razem poprowadzi program.

4 września o 20:10 siadamy przed telewizorami i włączamy stację TVN, by powitać nowy sezon programu „Doradca Smaku”. Pierwszy odcinek przyniesie rozwiązanie naszej zagadki, kto tej jesieni będzie nas inspirował. Odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o tej samej godzinie. Przed nami więc kolejna porcja pysznych propozycji kulinarnych.

To już siódmy sezon programu, w którym dynamicznie i smacznie zarazem pokazujemy, jak przygotować wyjątkowe i przepyszne dania. Za nami już 300 przepisów na ciekawe potrawy, które zagościły w niejednym domu! A przed nami kolejna porcja kulinarnych emocji. Dodatkowo do rozwikłania jest zagadka – kto poprowadzi kolejną edycję programu?! Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych typów! Możemy zdradzić tylko, że nasz wybór z pewnością będzie zaskakujący. Koniecznie piszcie swoje propozycje.

Tymczasem… jako że program rozpoczyna się we wrześniu, prowadzący podpowie nam, co tej jesieni powinno królować na naszych stołach. Ze składników takich jak papryka, dynia, owoce leśne czy grzyby będą powstawać wspaniałe propozycje dań. Mistrz kulinarny zaprezentuje swoje techniki, pokaże, jak dobierać składniki, jakich naczyń i urządzeń używać, by gotowanie stało się miłą, codzienną czynnością. Na tym nie koniec! Każdy wie, że po zrobieniu pysznego dania trzeba je jeszcze odpowiednio podać. O tym wszystkim będziecie mogli się dowiedzieć w nowej edycji programu.

Magia „Doradcy Smaku” polega na tym, że przyrządzane na antenie potrawy nie tylko zachęcają wszystkich do własnych prób, ale okazują się też dużo prostsze i szybsze w przygotowaniu, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka! Oczywiście po obejrzeniu będziecie mogli znaleźć składniki do konkretnego dania na portalu Doradcasmaku.pl, tam też jak dotychczas zamieszczać będziemy wszystkie odcinki.

Odliczamy więc już do 4 września, do godziny 20:10. Wtedy dowiemy się, kto stanie przed kamerą i co przygotuje. Na pewno nikt się nie będzie nudził, a to kto będzie tym razem mistrzem kulinarnym i jaką potrawę przyrządzi jako pierwszą, dowiecie się już niedługo…

Zapraszamy do oglądania, gwarantujemy, że będzie się działo!

Komentarze

 • 1
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  ja chciałabym aby to był Pan Robert Sowa :)
 • 0
  img-20180301-wa0006
  Opublikowano

  Bożena Matuszczyk

  Ja myślę tak jak bietka , że fajnie by było gdyby to Pan Robert Sowa;poprowadził program , ale kto to będzie to program i tak jest bardzo ciekawy i pouczający.;);))
 • 1
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Chyba Robert Makłowicz :D
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  Hmm? Czyżby to był Piotr Ogiński ?
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Jak dla mnie to super kucharz pan Okrasa może też Remigiusz Rączka !!!
 • 1
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Andrzej Polan beznadziejny, mało zachęcające przepisy. Sowa lub Makłowicz na nich czekam.
 • 1
  ania
  Opublikowano

  anka1988

  ja bym chciała Okrasę :) czekam z niecierpliwością na 1-wszy odcinek :)
 • 0
  received_575618672618645
  Opublikowano

  jejkuchnia

  Czekam z niecierpliwością. :)
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  W poniedziałek wszystko się wyjaśni. Oglądajcie koniecznie :)!
 • 0
  dscn0385-kopia
  Opublikowano

  Habibi

  Aż mnie nosi z ciekawości, kto będzie prowadził nowy sezon ☺
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  Już się nie mogę doczekać :)
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  A jednak Michel Moran , jak dla mnie może być :)
 • 0
  dscn0385-kopia
  Opublikowano

  Habibi

  Michel ☺☺☺

Dodaj komentarz