Aktualności Doradcy Smaku

2015-06-27-15.55.56

Prymat na II Świętokrzyskim Festiwalu Smaków

 

Już 30 kwietnia zapraszamy do Tokarni na Świętokrzyski Festiwal Smaków, na który dojedziemy naszym kulinarnym tirem. Będzie jak zwykle smacznie!

 

Od 30 kwietnia do 1 maja w Parku Etnograficznym w Tokarni pod Kielcami, będziemy świadkami wielkiej uczty smaków! Odbędzie się tam II Świętokrzyski Festiwal Smaków. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego oraz Muzeum Wsi Kieleckiej. W trakcie festiwalu na wszystkich przybyłych będzie czekać moc atrakcji, m.in.: największy w regionie kiermasz produktów i potraw świętkorzyskich, dawne gry i zabawy czy przegląd piosenki folklorystycznej. Z kolei 30 kwietnia wszyscy pasjonaci gotowania będą mieli okazję zobaczyć dwóch mistrzów kulinarnych w akcji! Na scenie tira odbędzie się bowiem konkurs „Mistrz Kuchni” z udziałem Roberta Sowy oraz Teo Vafidisa. Z tira również będziemy serwować przygotowane z firmą Eisberg sałatki – mamy ich do rozdania aż tysiąc. Nie zawiedziemy Was także w kwestii koła fortuny, gdzie i tym razem będziecie mogli wygrać wspaniałe gadżety. Serdecznie zapraszamy do udziały w imprezie! Do zobaczenia.

 

 

 

Komentarze

 • 0
  010
  Opublikowano

  2milutka

  Na pewno się pojawię :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  pestka

  szkoda, że mam tak daleko
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  ja niestety również mam daleko
 • 0
  cam00402
  Opublikowano

  Mama niejadka

  Szkoda że takich informacji nie ma tydzień przed a w ostatniej chwili i ciężko zaplanować wyjazd, a chętnie wzięła udział :(

Dodaj komentarz