Aktualności Doradcy Smaku

fotolia_82874468_s

Krok po kroku do serca mamy – rozwiązanie konkursu!

Dzień Mamy tuż tuż, a ja mam dla kilku szczęśliwców wyjątkowe prezenty! Nadesłaliście mnóstwo bardzo kreatywnych wypowiedzi, które dowodzą, jak ważną postacią w Waszym życiu jest Wasza mama i jak bardzo inspiruje Was w kuchni. W pełni się z tym zgadzam – nic nie smakuje tak dobrze jak przysmaki serwowane nam przez mamy. Poznajcie laureatów konkursu!

Smakowite, soczyste gołąbki, aromatyczny rosół, dymiące pierogi, puchate pyzy i najlepsze uszka o cienkim cieście – przyznam, że czytając Wasze wiadomości, miałem wielką ochotę zakosztować opisywanych potraw. Dodatkowo oczarowaliście mnie, z jaką czułością, szacunkiem i sentymentem odnosicie się do Waszych mam i ich kulinarnych talentów.

Aby już nie przedłużać, poznajcie zwycięzców:

Nagrodę główną w postaci wyjątkowego zaproszenia do Restauracji N31 Roberta Sowy w Warszawie o wartości 600 zł oraz książki „Krok po kroku z Robertem Sową” otrzymuje Karolina K.

Nagrody wyróżnienia otrzymują:

Manuelka.iw

Katarzyna F.

Magdalena G.

Magdalena F.

Laureatom serdecznie gratuluję!!!

Skontaktowałem się już z Wami drogą poprzez pocztę elektroniczną w kwestii odbioru nagrody.

 

 

Mamy nadzieję, że wspólnie z Waszymi mamami zagłębicie się w smacznej lekturze. W książce znajdziecie ponad 120 autorskich przepisów Mistrza Kulinarnego – Roberta Sowy, które zobrazowane są wyjątkowymi fotografiami, uwzględniającymi poszczególne etapy wykonania każdej z potraw.  Dodatkowo przy każdym przepisie znajdziemy pomocne symbole, informujące o czasie potrzebnym na przygotowanie potrawy i stopniu trudności. W książce znajdują się wielokrotnie sprawdzone przez Roberta Sowę przepisy na zupy, przystawki, dania z ryb, mięsa, wegetariańskie oraz dodatki.

Taka nagroda z pewnością ucieszy Wasze Mamy, które będą mogły przygotować najwybitniejsze potrawy kuchni polskiej według przepisu cenionego Szefa Kuchni. 

 

Komentarze

 • 1
  wp_20160725_14_26_53_pro_li
  Opublikowano

  ZEWA

  Gratulacje :)
 • 1
  17158956_1660414097595564_7544246907324496367_o
  Opublikowano

  VioletoweKucharzenie

  Gratulacje :-)
 • 0
  original
  Opublikowano

  krokus

  Dziekuje slicznie za wyroznienie
 • 1
  original
  Opublikowano

  Malinka

  Gratulacje!
 • 1
  010
  Opublikowano

  2milutka

  Gratulacje dziewczyny

Dodaj komentarz