Aktualności Doradcy Smaku

42-beko_hob_hii68600pt_closeup_indyflexv1

Ile garnków na raz wykorzystasz na swojej kuchence?

Czy 2+2 równa się 5? Matematycznie oczywiście nie. W życiu – również tym kuchennym, stale szukamy rozwiązań, które będą praktyczne i elastyczne, czyli lepsze niż te już dobrze znane.

Jeśli płyta indukcyjna posiada cztery pola (oczywiście pola te standardowo są w kształcie koła), to jesteśmy w stanie zmieścić na niej jeden garnek z zupą, drugi z ziemniakami, trzeci z makaronem, a na dużą patelnię ze schabowym już miejsca nie starczy. Zasmażka i kapusta na ciepło to już strefa marzeń.

Nowa technologia Beko IndyFlex+™ w płytach indukcyjnych pozwala na użycie większej przestrzeni dzięki elastycznej powierzchni gotowania. Użytkownik ma możliwość połączenia ze sobą kilku stref grzewczych w jedną - większą czy mniejszą - co daje większą swobodę gotowania.

Możliwe jest użycie zarówno dużych patelni i garnków, jak i do 8 (sic!) małych rondelków, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Każde prostokątne pole o wymiarach 94x225 mm pozwala zmieścić 2 naczynia o pojemności 0,5l i może mieć wybrany inny poziom grzewczy, a także pracować przez inny czas niż pozostałe pola.

Płyta daje możliwość łączenia małych, sąsiadujących ze sobą pól w dowolną kombinację: 1+1+2; 1+2+1; 2+1+1, 2+2, 3+1, 1+3, 4 razem. Cztery małe pola tworzą również idealną przestrzeń dla dużych prostokątnych czy owalnych naczyń w typie brytfanny.

Współczesna geometria w kuchni to nic innego jak elastyczność w gotowaniu w naczyniach o różnej wielkości i kształtach.

Aktualności Doradcy Smaku - 0
Następne zdjęcie


Komentarze

 • 1
  dsc_1830
  Opublikowano

  norweska20

  ja chce mieć taką płytę :) :)koniecznie .....:)
 • 1
  received_1208638852592767
  Opublikowano

  Konczi

  ja też chcę !!!! :D
 • 0
  original
  Opublikowano

  Krystyna32

  marzę o takiej płycie :)
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  świetne rozwiązanie ,marzenie każdej gospodyni domowej taka płyta :)
 • 0
  dscn0385-kopia
  Opublikowano

  Habibi

  Nie wierzę! Tyle szczęścia na raz? Na zwykłych gazówkach, zwłaszcza wąskich (50 cm) nie jestem w stanie ustawić na dwóch palnikach obok siebie dużego garnka (5-6 L) i dużej patelni, bo się zwyczajnie nie mieszczą ;) A ruszt jest tak wykonany, że mniejsze garnki gibią się albo zsuwają na bok, no i środek każdego rusztu wcale nie wypada dokładnie nad palnikiem, ale z boku, przez co ciężko ustawić niestandardowe naczynia...
 • 0
  sam_5124_fit-800-600
  Opublikowano

  Maridka19

  Wow ,świetna jest tak płyta :) Każdy z nas chciałby mieć taką w swojej kuchni :)

Dodaj komentarz