Aktualności Doradcy Smaku

istock_000011402595medium

„Kuchenne rewolucje” przywracają blask „Mazowiance”

Tym razem ekipa „Kuchennych rewolucji” wyruszy do Mińska Mazowieckiego i restauracji „Makowianka”. Lokal znany i kojarzony miejscowej społeczności już od lat 70 trzy lata temu przeszedł gruntowną przemianę. Odbył się remont, zmienili się właściciele, dla których prowadzenie restauracji jest kolejnym biznesem. Czy aby odnieść sukces w gastronomii trzeba mieć doświadczenie w kulinariach i mieć świadomość oraz wiedzę na temat tego, co serwuje się gościom?

Lokal prowadzą Krzysztof i Marek, przyjaciele z dzieciństwa, a od kilku lat także partnerzy w biznesie. Prowadząc z powodzeniem firmę budowlaną, uznali, że pragną zaangażować się w kolejny interes – restaurację. Wyobrażali sobie, że zatrudniając wykwalifikowany zespół – kucharzy i kelnerki, będą mogli „odciąć” się od całej machiny związanej z prowadzeniem restauracji. Miała to być dla nich  miła odmiana i miejsce, gdzie będą mogli zapraszać swoich znajomych. Szybko jednak okazało się, że idealny plan nie przebiega zgodnie z założeniami, a kondycja finansowa lokalu jest bardzo zła.

Postanowili zatem poprosić o pomoc „Kuchenne rewolucje”. Gdy ekipa przybywa na miejsce, szybko okazuje się, że gościom restauracji podawane są produkty wątpliwej jakości – mrożonki, a nawet ziemniaki paszowe. Dużym problemem okazuje się kompletny brak wiedzy mężczyzn na temat kuchni i gotowania. Czy możliwe jest, aby z takim podejściem udało się odniesienie sukcesu i stworzenie miejsca, gdzie ludzie będą chcieli się stołować i powracać? Zadanie, jakie stanęło przed „Kuchennymi rewolucjami”, nie jest łatwe, gdyż przyjdzie walczyć nie tylko z obecną koncepcją prowadzenia lokalu, ale też z przemianami mentalnymi. Czy to się uda? Przekonajcie się już dzisiaj na antenie TVN, o godz. 21.30.

Zapraszamy na zwiastun odcinka.

„Kuchenne Rewolucje" na antenie TVN co czwartek o 21.30. 

Komentarze

 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  na pewno będę oglądać :)
 • 0
  sam_5124_fit-800-600
  Opublikowano

  Maridka19

  Ja też zawsze oglądam. Często dowiaduję się fajnych przydatnych trików kuchennych i nie tylko .
 • 0
  ania
  Opublikowano

  anka1988

  oj wydawało się że będzie jedna wielka porażka, a jednak się udało, powstała super restauracja.

Dodaj komentarz