Aktualności Doradcy Smaku

fotolia_101468895_s

Nowy Doradca Smaku – konkurs!

Już 29 lutego startuje IV seria „Doradcy Smaku”. Nowa edycja to zupełnie nowe przepisy i…nowy prowadzący! Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was niespodziankę – konkurs. 

Zgadnij, kto będzie nowym Doradcą Smaku

Konkurs odbywa się na naszym profilu na facebooku i aby wziąć w nim udział, wystarczy odpowiedzieć na jedno konkretne pytanie: Kim będzie nowy prowadzący program Doradca Smaku? Domyślacie się, kto to może być? Zatem do dzieła! Na Wasze zgłoszenia czekamy do wtorku 23 lutego. Każdy z Was swój typ może zgłosić tylko raz w trakcie trwania konkursu. Zwyciężą trzy osoby, które jako pierwsze wskażą właściwe nazwisko prowadzącego IV edycję „Doradcy Smaku”. W nagrodę laureaci otrzymają 500 punktów do swojego konta w serwisie, a także Zestaw przypraw Prymat.

Kochamy „Doradcę Smaku”

Program „Doradca Smaku” cieszy się dużą popularnością. Dla nas to jasny znak, że chcecie go oglądać. Stąd kontynuacja i kolejne serie. Program stał się na tyle rozpoznawalny i kultowy, że powstały także specjalne publikacje książkowe „Doradca Smaku” 1 i 2, w których dzielimy się z Wami przepisami, w oparciu o które gotowano w programie. Jeśli jesteś fanem programu i dobrej kuchni, koniecznie musisz mieć je na swojej półce. Wraz z zestawem przydatnych w kuchni przypraw do nabycia w Sklepie internetowym Prymat.

Pełną treść Regulaminu znajdziecie TUTAJ.

Komentarze

 • 0
  dsc_1830
  Opublikowano

  norweska20

  stawiam na pana Roberta Sowę
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Zapraszamy do komentowania pod postem konkursowym na https://www.facebook.com/DoradcaSmaku/. Tylko zebrane tam odpowiedzi będziemy brali pod uwagę.
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Ja stawiam na Kuronia
 • 0
  original
  Opublikowano

  kiziolek201

  Michel Moran
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Dlaczego juz Michel nie bedzie prowadzacym? Dzisiaj jak ogladalem to juz nie bylo to samo. Lubilem jak on mowil:-) pozdrawiam Michel
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Zadamy powrotu Michela!
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Dlaczego ten nowy prowadzący dodaje kostki do prawie każdego dania. Przecież to same konserwanty i inne świństwo.... Poprzedni prowadzący tego nie robił...:) Michel górą....
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @Anonim, kostkę rosołową możesz zastąpić zawsze zwykłym bulionem. Dzięki kostce rosołowej można oszczędzić czas przy gotowaniu.

Dodaj komentarz