Aktualności Doradcy Smaku

ddd

Nowe nagrody w katalogu

W nowej odsłonie naszego katalogu nie brakuje domowych sprzętów, które ułatwią wiele codziennych czynności. Zapoznajcie się z najnowszymi propozycjami i zamawiajcie!

„Do wyboru do koloru” nagród w naszym katalogu, a w nim sprzęty kuchenne i akcesoria domowe BOSCH bez których nikt z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. Większość  z nich nie tylko ułatwia i usprawnia domowe obowiązki, ale też sprawia, że są dużo bardziej przyjemne. Zapraszamy do nowej odsłony naszego katalogu. Zamawiajcie!

 

 

Aktualności Doradcy Smaku - 0
Następne zdjęcie


BOSCH Przystawka do wyciskania owoców MUZ45FV1 za 900 pkt
Idealna do wyciskania miękkich owoców takich jak pomidory czy owoce dzikiej róży
Soki nie rozpryskują się dzięki specjalnej osłonce i zbiorniczkowi
Pasuje do MUM4... i MUM5...

BOSCH Wyciskarka do cytrusów MCP3500 za 1450 pkt
Kompaktowa wyciskarka do cytrusów z dużym, wyjmowanym pojemnikiem na sok i regulacją grubości miąższu
Uniwersalny stożek do dużych i małych owoców, prawo i lewoskrętne obroty stożka - efektywne wyciskanie soku
Sitko do regulacji grubości miąższu w soku
Duży (800 ml), wyjmowany pojemnik na sok z wskaźnikiem ilości soku
Łatwe utrzymanie w czystości - wszystkie elementy poza blokiem z silnikiem nadają się do mycia w zmywarce
Praktyczne zwijanie kabla oraz pokrywa chroniąca przed kurzem

Komentarze

 • 0
  sam_5124_fit-800-600
  Opublikowano

  Maridka19

  Doradco a czy przyprawy z firmy Prymat się pojawią w drugiej turze ?
 • 0
  p1100027
  Opublikowano

  gosia56

  super nagrody ale miksery strasznie drogie ;)
 • 0
  10410966_678113462281236_7455861174554495752_n
  Opublikowano

  Kuchnia Marty

  Super nagrody! Zauważyłam, że z katalogu zniknęły wszystkie stacje pary, a chciałam jeszcze jedną, fajnie gdyby się jeszcze pojawiły :D
 • 0
  to4-8
  Opublikowano

  Mniam

  Znów miałam problemy z zamówieniem i niestety już nie ma tego co chciałam :(
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @Mniam, a co chciałaś zamówić? Może będzie w drugiej turze :) Zapraszamy o 15.00
 • 0
  to4-8
  Opublikowano

  Mniam

  Chciałam przystawkę do wyciskania owoców, ale mam nadzieję, że będą w II turze i uda mi się zamówić :)
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  jak zwykle bardzo fajne nagrody :)
 • 0
  no-image
  Opublikowano

  molanka

  a czy kiedyś wśród nagród pojawi się kształtka do ciastek do MUM5?
 • 4
  original
  Opublikowano

  BernadettaP

  Punktowa "wycena" jest czasem zupełnie niezrozumiała. Mikser, który można kupić za 140-150 złotych teraz ma wartość ponad 4000 pkt. miesiąc temu mikser o wartości ponad 110 pln można było dostać za 1500 pkt. Teraz blender, który kosztuje ponad 150 złotych można wziąć za 3200 pkt, czyli tyle samo ile trzeba dać za żelazko, które w sklepacj internetowych kosztuje 110 złotych. Wcześniej zazwyczaj najniższą cenę internetową trzeba było pomnożyć razy 20 i wychodził mniej więcej zakres punktowy. Teraz doradca mnoży sobie nawet razy 25 lub 30. Zmniejszanie ilości punktów za różne działania i taka wycena nagród skutecznie wiele osób zniechęcają do udzielania się na stronie.
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @BernadettaP, pragniemy sprostować informację na temat wartości nagród - nie zmieniamy cen tych samych modeli mikserów, pozostają one takie same od poprzedniego dodania tej samej nagrody, chyba, że ogłaszamy promocję. Masz na myśli różne modele - w serwisie pojawiła się nagroda w postaci BOSCH Mikser ręczny MFQ36440 za 1500 punktów, natomiast mikser za 4050 punktów to BOSCH mikser MFQ40301. Wartość punktowa nie zależy od ceny produktu w sklepie internetowym, a od ceny jaką otrzymujemy od Partnera.
 • 0
  original
  Opublikowano

  BernadettaP

  Doradco, a czy ja napisałam, że zmieniacie punktację ? Cytuję: "Wcześniej zazwyczaj najniższą cenę internetową trzeba było pomnożyć razy 20 i wychodził mniej więcej zakres punktowy. Teraz doradca mnoży sobie nawet razy 25 lub 30. Zmniejszanie ilości punktów za różne działania i taka wycena nagród skutecznie wiele osób zniechęcają do udzielania się na stronie". Co do mikserów też wystarczy uważnie moją wypowiedź przeczytać- skoro różne ceny, to i różne modele. Nie musicie więc nic prostować, gdyż wszystkie podane przeze mnie informacje są zgodne z prawdą.
 • 0
  original
  Opublikowano

  Renata9

  Świetne nagrody, ale ja na razie nic nie zamawiam.
 • 1
  beztytulu
  Opublikowano

  Mancia w kuchni

  Bernadetta, może i masz rację. Ale czy zamawiając patrzysz na cenę czy na przydatność? Ok, mikser może i kosztuje ok 150 zł, ale ja akurat się bardzo cieszę, że się pojawił. Może i faktycznie dużo pkt kosztuje, ale co tam, mi się spalił miesiąc temu i będzie dla mnie zbawieniem :-)
 • 2
  no-image
  Opublikowano

  mirosława4

  Masz rację BernadettaP , właśnie chciałam sobie zamówić ale jak zobaczyłam ile punktów na niego trzeba to raczej chyba odpuszczę tym bardziej że w ubiegłym miesiącu był za połowę punktów , ale się spóźniłam aby zamówić :(
 • 4
  original
  Opublikowano

  BernadettaP

  Mancia w kuchni, zawsze patrzę na minimum 3 aspekty: jakość, przydatność, cenę (tudzież liczbę pkt, jeśli zamawiam na doradcy). Często zwracam też uwagę na design. Kiedyś zasady "wyceny" nagród na doradcy były czytelne i jednolite. Teraz punktacja za "chodliwy" towar jest zawyżana, a tym samym użytkownicy dostają jasny sygnał, że ich praca nie jest we właściwy sposób wynagradzana. Dlaczego za jeden sprzęt o wartości 150 pln trzeba dać 3200 pkt, a za drugi ponad 4 tys., albo za taki o wartości 110 złotych raz trzeba wydać 1500 pkt, a innym razem 3200 ? Naprawdę nie sprawia Ci różnicy czy aby uzbierać punkty na zwykły mikser musisz dodać 75 czy 200 przepisów ?
 • 1
  beztytulu
  Opublikowano

  Mancia w kuchni

  Masz rację :) ale już zamówiłam bo to póki co jedyna rzecz, która jest mi bardzo potrzebna :) Niech stracę, chociaż gotówka mi w kieszeni zostanie :P
 • 0
  original
  Opublikowano

  BernadettaP

  Mancia w kuchni, no choć taki plus, że nie trzeba kasy wydawać. Ja zamówiłam 2 rzeczy na prezenty, bo póki co- odpukać- sama nic nie potrzebuję :)
 • 0
  36267de07d33750bcec85f27c6d45727
  Opublikowano

  wyattearp

  BernadettaP słuszna uwaga :)

Dodaj komentarz