Aktualności Doradcy Smaku

fotolia_64613277_s

Orzeźwiająco – zielono

 

Jędrne i orzeźwiające – ogórki. Sprawdź, co z nich przyrządzić w kuchni.

 

Ogórki są orzeźwiające i mają w sobie dużo wody. Zwykle lądują na naszych stołach pod postacią mizerii do obiadu, lub jako ‘wykończenie’ kanapek. Od lat jednak inspirujemy się także innymi kulturami, które ogórka wykorzystują w kuchni na różne sposoby. Lubiane przez Polaków tzatziki, czy chłodniki wpisały się już na stałe w menu. Jeśli chcecie dowiedzieć się o ogórkach więcej to polecamy Wpis Tygodnia: „OGÓRKI – czas start!” użytkowniczki Dollce. Gratulujemy!

 

 

Wpis Tygodnia "OGÓRKI - czas start!"

 

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

 • oryginalna tematyka
 • zdjęcia wysokiej jakości
 • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
 • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Komentarze

 • 0
  lgo6-png
  Opublikowano

  dollce

  Dziekuję bardzo za wyróżnienie :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  mysza620

  jak dla mnie najlepsza przekąska latem

Dodaj komentarz