Aktualności Doradcy Smaku

fotolia_40496639_xs

"Kuchenne rewolucje" w Katowicach

W Katowicach pewien biznesmen zainwestował część pieniędzy w restaurację. Wiele czasu spędził przy komputerze śledząc indeksy giełdowe, co wpłynęło na brak kontaktów z ludźmi. Restauracja z kolei wymaga ciągłej współpracy z ludźmi. Dlatego też w centrum Katowic powstał "Polski smak" z daniami na wagę. 

Od jakiegoś czasu pan Piotr musi jednak dokładać by utrzymać lokal. Po pewnym czasie doszedł do wniosku, że potrzebuje pomocy znanej restauratorki. Kuchenne rewolucje już dziś o 21.30 w TVN.

 

Komentarze

 • 2
  kkk-004-2
  Opublikowano

  Futka

  Oglądałam wczorajszy program. Dziwna sytuacja panuje w zespole - mnóstwo niedopowiedzeń, kłamstwa i tajemnic. Poprosili Panią Magdę o pomoc, a nie chcieli powiedzieć, w czym tak naprawdę tkwi problem. Nie wróżę im powodzenia z takim podejściem, a bar Urlop mógł przyciągnąć wielu klientów w Katowicach.
 • 2
  original
  Opublikowano

  ben-ka

  Też oglądałam , chociaż nie od samego początku i nie rozumiałam tych kłamstw .......dziwne zachowanie i właściciela, tej pani Julii..skorzystali jedynie na wystroju.
 • 0
  dsc_1104
  Opublikowano

  Aleksandra/Olcia

  z Panią Julią było zdecydowanie coś nie tak..... sam właściciel też miał jakiś problem .... szkoda że prawda nie wyszła na jaw.
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Niestety zrobili sobie antyreklamę.
 • 0
  img
  Opublikowano

  Bartek Klucha

  Dla mnie spoko :D

Dodaj komentarz