Aktualności Doradcy Smaku

t.1

Pachnący jabłkami - Wpis Tygodnia

Jabłko – skarb przemijającej już jesieni. Jedno z najwdzięczniejszych owoców, które daje nam mnóstwo kulinarnych możliwości.

Jabłka to owoce, które dają mnóstwo możliwości kulinarnych. Doskonale łączą się ze smakami słodkimi jak i słonymi. Słodkie, kwaśne, cierpkie, soczyste doskonale nadają się do jesiennych wypieków i obiadowych smakowitości. Zapraszamy na aromatyczny, pełny pomysłów Wpis Tygodnia: „Owoc wielką ma moc. Jabłka” autorstwa Oli1984. Gratulujemy, a wszystkich pozostałych zachęcamy do lektury!

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

 •  oryginalna tematyka
 • zdjęcia wysokiej jakości
 • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
 • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Komentarze

 • 1
  1
  Opublikowano

  Ola1984

  Bardzo dziękuję za wyróżnienie i zapraszam do lektury :)
 • 1
  z-hrabina-logo
  Opublikowano

  Hrabina w kuchni

  Gratuluję Olu :) Twoje wpisy chętnie się czyta a zdjęcia same zachęcają.
 • 1
  original
  Opublikowano

  Renata9

  Wielkie Gratulacje Olu !!!

Dodaj komentarz