Aktualności Doradcy Smaku

b

Wpis Tygodnia – biga i poolish w domowej piekarni

Ciąg dalszy naszych zmagań z domowymi wypiekami. Poszerzamy naszą wiedzę z Iwoną DD, która tym razem wyjaśnia, co to biga i poolish.

Nie znając zasad rządzących przygotowywaniem domowego chleba rzeczywiście można czuć się zagubionym w kuchni. Dlatego też warto je poznać, tak jak i wiele dodatkowych wskazówek, które wprowadzą nas w świat domowej piekarni. Tym razem wraz z Iwoną DD poznamy co to biga i poolish: „Domowa piekarni - biga i poolish”. Zapraszamy również do prześledzenia całego CYKLU tej użytkowniczki.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

 • oryginalna tematyka
 • zdjęcia wysokiej jakości
 • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
 • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  IwonaDD

  o_o dziękuję, bardzo mi miło, nie spodziewałam się nawet :) właśnie weszłam na DS a tu taka niespodzianka :) Został mi już tylko jeden wpis tego cyklu, który właśnie przygotowuje się, wczoraj ostatnie fotografie, dziś może pojawi się. Było bardzo miło zebrać wszystko w jednym miejscu, mam nadzieje, że komuś przyda się :)
 • 0
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  gratulacje :) temat dla mnie nowy
 • 0
  008
  Opublikowano

  Christopher

  Gratulacje.Taki "opasły" materiał,tak starannie przedstawiony na pewno jest przydatny.
 • 0
  original
  Opublikowano

  Renata9

  Iwonko, Wielkie Gratulacje dla Ciebie !!!

Dodaj komentarz