Aktualności Doradcy Smaku

38986541

Wyniki konkursu "Oceń e-magazyn"!

Dziękujemy za udział w konkursie „Oceń e-magazyn”. Na stronach sklepów AppStore oraz Google Play napisaliście swoje opinie na temat e-magazynu. Wybraliśmy i nagrodziliśmy 3 najlepsze z nich. Sprawdźcie kto zdobył 5000 punktów do wymiany na nagrody. 

Konkurs ogłosiliśmy na przełomie lipca i sierpnia TUTAJ. Bardzo dziękujemy za przesłane do sklepów opinie. Wybraliśmy najlepsze według nas, które zdobyły po 5000 punktów do wymiany na nagrody każda. 

Punkty zdobyte w konkursie można wymienić na nagrody z katalogu nagród.

 

 

Małgorzata Siedlczyk (Google Play) 

Aplikacja 3xF Aplikacja 3xF : Fajny interfejs, Fantastyczne zdjęcia, Fachowe artykuły! Przydatna dla osób lubiących kulinaria i szukających inspiracji kuchennych. Przepisy przejrzyście napisane, posegregowane rodzajami posiłków czy rodzajem kuchni. Dużym ułatwieniem jest możliwość sporządzenia listy zakupów składników dla wybranego przepisu.  Super miejsce dla osób lubiących gotowanie!

Sebastian Malarz (Google Play) 

Świetna aplikacja Zawartość bardzo interesująca, ciekawy dobór artykułów, sporo porad i przepisów. Techniczne wykonanie bez zarzutu, intuicyjna nawigacja i niezłe zdjęcia. Artykuł o pikniku bardzo inspirujący, zachęcił mnie do zorganizowania takiego dla rodziny tydzień temu, a w ten weekend na zakończenie wakacji zorganizowałem grill, gdzie też w praktyce wykorzystałem sporo ciekawostek z aplikacji. Nie sądziłem szczerze mówiąc, że tablet dołączy do moich kuchennych akcesoriów – tak trzymać!

gosia47-47 (AppStore)

Sprawdziłam sobie ten magazyn i powiem szczerze że naprawdę wyszedł wspaniale. Wywiady, przepisy, informacje i kartka z kalendarza. Wszystko w jednym miejscu. Bardzo podoba mi się rozwijanie tekstu aby przejść do dalszej części przepisu czy wywiadu. Nie miałam okazji przeczytać pierwszego numeru ale zapewne kolejne będę czytać kolejne. Czekam na chłodniki i kolejne.

PS. O musztardzie wiem juz wszystko ;)

 

Tutaj możecie pobrać e-magazyn na swoje urządzenia mobilne bądź przejrzeć go w formie .pdf

kliknij w odpowiedni logotyp dla Twojego urządzenia: 

 

     

 

lub zeskanuj kod QR:

   

Komentarze

 • 2
  original
  Opublikowano

  ana00

  Gratulacje wygranym :)
 • 1
  original
  Opublikowano

  aisoglam

  Gratulacje :)
 • 4
  no-image
  Opublikowano

  Paula87x

  Mam co do tego wygranego wpisu małe spostrzeżenia Małgorzata Siedlczyk (Google Play) Aplikacja 3xF Aplikacja 3xF : Fajny interfejs, Fantastyczne zdjęcia, Fachowe artykuły! Przydatna dla osób lubiących kulinaria i szukających inspiracji kuchennych. Przepisy przejrzyście napisane, posegregowane rodzajami posiłków czy rodzajem kuchni. Dużym ułatwieniem jest możliwość sporządzenia listy zakupów składników dla wybranego przepisu. Super miejsce dla osób lubiących gotowanie!" Przecież to jest recenzja portalu doradcysmaku.pl a nie magazynu kulinarnego. ,,posegregowane rodzajami posiłków czy rodzajem kuchni. Dużym ułatwieniem jest możliwość sporządzenia listy zakupów składników dla wybranego przepisu. Super miejsce dla osób lubiących gotowanie"- przecież to jest na stronie a nie w magazynie... Nasuwa mi się tylko jedna myśl, ten konkurs był ustawiony...
 • 2
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  gratulacje :)
 • 1
  original
  Opublikowano

  erym

  swietne nagrody, super, brawo!
 • 2
  kucharka
  Opublikowano

  gosia47-47

  ślicznie dziękuję :D
 • 2
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Wszystkie recenzje zostały przeczytane przed opublikowaniem wyników konkursu. Zwycięskie recenzje zdobyły wyróżnienie właśnie w związku z tym, że użytkownicy zapoznali się z e-magazynem na tyle dobrze, by scharakteryzować i ocenić wybrane funkcje. Czytelnik nie może wybierać przepisów po kategorii, recenzja jednak wskazuje, że przepisy są POSEGREGOWANE. Przykładowo, w dziale "Szkoła gotowania": artykuły są posegregowane rodzajami posiłków, natomiast w "Kulinarnych podróżach" znajdują się przepisy poszczególnych kuchni. Każdy przepis ma również możliwość stworzenia listy zakupów dla wybranego przepisu poprzez wysłanie jej na maila - jest to funkcja możliwa wyłącznie na urządzenia mobilne, nie ma jej dostępnej w wersji pdf.
 • 0
  no-image
  Opublikowano

  Róża1

  Gratuluję nagrodzonym :-)

Dodaj komentarz