Aktualności Doradcy Smaku

original

DoradcaSmaku.pl ma już 40 tys. przepisów kulinarnych!

40 tys. - tyle przepisów kulinarnych dodali Doradcy Smaku, użytkownicy serwisu społecznościowego DoradcaSmaku.pl w ciągu zaledwie 4,5 miesiąca od jego powstania. To oznacza, że każdego dnia na DoradcaSmaku.pl przybywa… 297 przepisów kulinarnych. 

 

Granicę 30 tys. przepisów świętowaliśmy zaledwie miesiąc temu, 12 sierpnia, więc w ostatnim miesiącu liczba nowych przepisów każdego dnia przekroczyła 330. W tym tempie DoradcaSmaku.pl jest na najlepszej drodze do zostania największą polską księgą kucharską, a to nie wszystko, bo wkrótce nasz społecznościowy serwis kulinarny zyska nowe istotne funkcjonalności, które znacznie poszerzą zasięg tematyczny. 

 

…………………….

 

DoradcaSmaku.pl to serwis społecznościowy skupiający miłośników gotowania. Po raz pierwszy w historii amatorzy kuchni w sieci mogą zarabiać na swoim hobby! Wystarczy zaangażować się w życie portalu DoradcaSmaku.pl, a najbardziej aktywni będą za to odpowiednio wynagradzani.

 

Spośród innych portali kulinarnych DoradcaSmaku.pl wyróżnia się rewolucyjnie innowacyjnym podejściem – każdy z użytkowników serwisu zbiera za swoje aktywności punkty, a najlepsi i najbardziej aktywni są odpowiednio premiowani. Teraz nie wychodząc z domu, amatorzy gotowania mogą zostać Doradcami Smaku – docenionymi przez innych specjalistami gotowania. Co miesiąc spośród 10 użytkowników z największą liczbą punktów wybieranych jest 3 Doradców Smaku, który otrzymują 500, 300 oraz 200 zł. Dodatkowo wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mogą w każdym momencie zamienić zdobyte przez siebie punkty na atrakcyjne nagrody, którymi są produkty firmy Bosch, między innymi robot kuchenny, blender, piekarnik lub lodówkę.  

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  Iwusia

  Gratuluję i już nie mogę się doczekać tych nowości :))
 • 0
  original
  Opublikowano

  Katarzyna156

  Super :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  agnieszka189

  też jestem ciekawa co to za innowacje
 • 0
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  i liczba wciąż rośnie
 • 0
  original
  Opublikowano

  bernika

  szkoda tylko ze czesc z tych \"przepisow\" nie da sie zrobic ani nawet nei da sie przeczytac nei mówiać o szerokim gronei kopiarzy i plagiatorow, a w celu osiagniecia nagród niektorzy łamia wszelkie reguły prawa i zasady dobrego wychowania a takze wykorzystuja przy tym luki w regulaminie i programie. szkoda bo obniza to range tej strony. mam nadzieje ze naoe modyfikacje to jednak zmienią.
 • 0
  original
  Opublikowano

  Konto zablokowane

  Zgadzam się z Tobą bernika

Dodaj komentarz