Aktualności Doradcy Smaku

rrytukg

Wakacyjne Wpisy Tygodnia

 

 

Wakacyjne gotowanie jest jak zawsze inspirujące. Bogaci w nowe pomysły zebrane przy okazji wyjazdów w dalekie i bliskie strony możemy z powodzeniem wprowadzić smakowite nowości do naszego menu. Sprawdźcie, jakimi pomysłami podzielili się z nami autorzy Wpisów Tygodnia.

 

Jak wakacje to owoce. Trzeba przyznać, że ich bogactwo potrafi zawrócić w głowie. Jak się okazuje, nie tylko za granicą możemy spotkać egzotyczne okazy, ale także i w Polsce można trafić na intrygujące i mało spotykane owoce, takie jak morwa. O tym jak się do niej zabrać, by smakowała jak najlepiej pisze Caralajna. Zapraszamy do jej wpisu „Smaki lata i wakacji: morwa czarna”.

 

Ale lato sprzyja również podróżom. Warto czasami zajrzeć do kulinarnego ogródka naszych najbliższych sąsiadów – wbrew pozorom (i jakby się mogło niektórym wydawać) czeska kuchnia jest naprawdę interesująca. Jeśli chcecie poznać jej tajniki, to zapraszamy do lektury wpisu „Filary czeskiej kuchni: uzené maso” użytkownika czech_food_friend.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Komentarze

 • 1
  577ca9a147
  Opublikowano

  kornelcia

  zaraz biorę się za czytanie :0
 • 1
  008
  Opublikowano

  Christopher

  Ale morowo ,Doradca wyróżnił dwóch autorów. Gratulacje dla OBOJGA!
 • 1
  dsc_1830
  Opublikowano

  norweska20

  no może w końcu i ja ruszę z blogiem..gratuluje :)
 • 1
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  dziękuję, do wymarzonej nagrody muszę jeszcze dozbierać 3 tys. punktów.. uffff

Dodaj komentarz