Aktualności Doradcy Smaku

fotolia_44803786_xs

Wpis Tygodnia – chlebem pachnący

 

Zapach świeżo upieczonego pieczywa jest chyba jednym z najprzyjemniejszych doznań kulinarnych. Jeśli jesteście zwolennikami własnoręcznych wypieków, to musicie przeczytać najnowszy Wpis Tygodnia.

 

Smak dzieciństwa również może się wiązać z domowym pieczywem. Tak jak wspomina to nasza użytkowniczka – Malinka, która doskonale zapamiętała pieczywo, a w szczególności chałkę swojej babci. Te wspomnienia są jednymi z najwspanialszych pamiątek dzieciństwa, które na długo pozostają w naszej pamięci. Jeśli uwielbiacie pieczywo domowej roboty, to gorąco zapraszamy do lektury Wpisu Tygodnia pod tytułem „Wspomnienia z dzieciństwa czyli, chałka :)” autorstwa Malinki.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Komentarze

 • 2
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  gratuluje wpisu tygodnia :)
 • 1
  original
  Opublikowano

  Malinka

  Dziękuję bardzo, cieszę się ogromnie, hura!!!!
 • 2
  original
  Opublikowano

  Renata9

  Malinka, WIELKIE GRATULACJE !!!
 • 1
  original
  Opublikowano

  Malinka

  @Renata9 dziękuję bardzo :)
 • 1
  original
  Opublikowano

  anemon

  Gratuluję nagrody i świetnego wpisu i oczywiście trzymam kciuki za kolejne.

Dodaj komentarz