Aktualności Doradcy Smaku

ds

Doradcy Miesiąca – wyróżnienia

 

 

Tytuły Doradcy Smaku Miesiąca i Doradcy Smaku Roberta Sowy są podkreśleniem wartości, jaką wnoszą wyróżnione osoby w życie portalu. Poniżej prezentujemy Doradców Miesiąca oraz Doradcę Smaku, otrzymującego wyróżnienie Roberta Sowy:

 

 

DORADCY SMAKU w maju 2014, nagrodzeni za aktywność w poprzednich dwóch miesiącach

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Doradcom Smaku - oto użytkownicy, którzy otrzymują nagrody finansowe:

 

 

Brioszka oraz Ben-ka: otrzymują od nas 500 zł

 

Klausia oraz Malinka: otrzymują od nas 300 zł

 

aisoglam oraz dwa pokoje z kuchnią: otrzymują od nas 200 zł

 

Wyróżnionych użytkowników prosimy o kontakt z nami na adres doradcasmaku@doradcasmaku.pl. Poprosimy o przekazanie nam potrzebnych informacji (otrzymają Państwo wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane).

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i przypominamy, że za miesiąc będą wybierani kolejni Doradcy Smaku Miesiąca, a więc każdy wciąż ma szansę wygrać.

 

DORADCAMI ROBERTA SOWY zostają natomiast:

 

MarcinGotuje.pl oraz Czyki

 

Prosimy o przesłanie na adres doradcasmaku@doradcasmaku.pl swojego adresu, na który możemy przesłać nagrodę.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych kulinarnych poszukiwaniach!

 

 

 

Kolej również na wybór BLOGERÓW MIESIĄCA:

 

Blogerem Miesiąca zostają Ola1984 oraz Christopher

 

  

Za miniony czas wytężonej pracy na blogu autorzy otrzymują od nas 500 zł. Prosimy o kontakt z nami pod adresem: doradcasmaku@doradcasmaku.pl

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Przypominamy również, że czekamy na Wasze propozycje Doradców Miesiąca. Waszych faworytów możecie rekomendować wysyłając maila na adres: doradcasmaku@doradcasmaku.pl

Komentarze

 • 1
  ds
  Opublikowano

  dwa pokoje z kuchnią

  Nie wierzę! Chciałam sprawdzić czy moja ulubiona osoba dostała wyróżnienie- a tu taka niespodzianka :) Ale się cieszę :D Gratuluję wszystkim pozostałym wyróżnionym! Ciągle jednak mocno trzymam kciuki za pewną osobę :)
 • 3
  original
  Opublikowano

  Malinka

  Ja jestem w totalnym szoku!!! Oczywiście cieszę się ogromnie. Niesamowite wyróżnienie, super :)))))) Pozostałym również gratuluję serdecznie!!!
 • 3
  original
  Opublikowano

  anemon

  Wszystkim zszokowanym, zaskoczonym i zadowolonym, a wiec wyróżnionym w tym miesiącu serdecznie gratuluję.
 • 2
  avatar-1
  Opublikowano

  Anna133

  i ja wam serdecznie gratuluję znów mobilizacja do gotowania i fotografowania ;D
 • 11
  original
  Opublikowano

  Beatris

  Gratuluję wyróżnionym. Przyznam jednak, że czuję się rozczarowana... Niby taki tytuł zostaje przyznany osobom: "które najbardziej aktywnie uczestniczyły w życiu serwisu.", mogą go otrzymać: "w szczególności osoby, które poszczycić się mogą największą liczbą punktów w danym miesiącu."(cyt.) A z tego co widać wystarczyło dodać kilka przepisów dość dawno temu... A o osobach, które faktycznie zamieściły dużo przepisów zwyczajnie się nie pamięta:(
 • 3
  original
  Opublikowano

  Czyki

  Bardzo się cieszę, nie spodziewałam się w ogóle wyróżnienia:) Serdecznie gratuluję wszystkim:):)
 • 2
  original
  Opublikowano

  w mojej kuchni

  gratulacje....
 • 2
  1
  Opublikowano

  Ola1984

  Serdecznie dziękuję za wyróżnienie i zapraszam na bloga :) Gratulacje dla pozostałych wyróżnionych.
 • 4
  received_1208638852592767
  Opublikowano

  Konczi

  Gratuluję wszystkim wyróżnionym :) a przede wszystkim Czyki - tak dalej !!
 • 4
  original
  Opublikowano

  Klausia

  No to żeście mnie w tym momencie powalili na kolana bo się totalnie nie spodziewałam :P W miesiącach kiedy żyłam tylko tym portalem nic, a tu teraz taka niespodzianka :D Już miałam stąd zmykać ze względu na stałe problemy w funkcjonalności po zmianach, ale skutecznie mnie zatrzymaliście i ponownie zapaliliście iskrę wiary, że to co robię ma sens i chcę to robić dla jeszcze szerzej społeczności. Znów poczułam, że gotowanie to, to co chce w życiu robić i dzielić się swoimi pomysłami z innymi :D Przyznam szczerze, że te dwa ostatnie miesiące na DS były dla mnie szalenie problematyczne, denerwujące, a zarazem po ludzku przykre. Mimo wszystko cieszę się jak dziecko :D Dziękuję bardzo :)
 • 2
  010
  Opublikowano

  2milutka

  Gratuluję Wszystkim wyróżnionym jednak mam takie same odczucia jak Beatris......
 • 3
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  wow wreszcie ben-ka, gratuluję i Klausi też serdecznie gratuluję :) pozostałym także.
 • 5
  original
  Opublikowano

  ben-ka

  Zdziwienie,zaskoczenie i niedowierzanie ale jaka ogromna przy tym fala radości!!! Gratuluję serdecznie wszystkim nagrodzonym:)
 • 6
  008
  Opublikowano

  Christopher

  Doradcy Smaku dziękuję za wyróżnienie . Wszystkim wyróżnionym gratuluję. Dziękuję za gratulacje.
 • 5
  original
  Opublikowano

  ben-ka

  @caralajna masz rację wreszcie:) po ponad trzech latach,to nie lada zaskoczenie,dziękuję bardzo za gratulacje.
 • 1
  original
  Opublikowano

  brioszka

  ojej! bardzo dziękuję bardzo!!!! :) mega zaskoczenie no i pełna radość!gratuluję reszcie wyróżnionym :)
 • 2
  original
  Opublikowano

  Klausia

  Dzięki za gratulacje caralajna i pozostałym :)
 • 3
  wp_20170716_13_36_58_pro_li
  Opublikowano

  ZEWA

  Gratuluje wyróżnionym ale też jestem zaskoczona niektórymi wyborami :)
 • 0
  36267de07d33750bcec85f27c6d45727
  Opublikowano

  wyattearp

  Beatris zgadzam się z tobą dodanie kilku przepisów ,zero dodanych przepisów krok po kroku i to wszystko Doradco czym ty się sugerujesz nadając tytuły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • 3
  original
  Opublikowano

  Renata9

  Składam WIELKIE GRATULACJE WSZYSTKIM WYRÓŻNIONYM i jednocześnie cieszę się razem z Wami :-)
 • 8
  received_1208638852592767
  Opublikowano

  Konczi

  Przyznam, że takie komentarze nie są miłe jak czytają je osoby wyróżnione ... przecież nie wszyscy mogą zostać wyróżnieni .. cieszmy się, że kolejnych doradców wybrano - może kolejne miesiące będą dla Was szczęśliwszymi ... ? Pamiętajmy, że sami możemy zgłaszać nasze typy ... zgłosiliście kogoś ?? Może i Was zgłoszą ... Trzymam za Was kciuki :) Pozdrawiam ... Teraz to dopiero dostanie mi się minusów .. ale nie da się obojętnie przejść jak się to czyta ...
 • 1
  original
  Opublikowano

  Czyki

  Konczi Jesteś niesamowita, Ty wiesz co nam w duszy gra:) :):):):)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Malinka

  Konczi-BRAWO!!! Jeżeli ktoś ma jakieś obiekcje to dlaczego wprost nie napisze kogo ma na myśli? Bo parę osób "niby" gratuluje, a tak naprawdę myśli zupełnie coś innego. bardzo to przykre, niestety...
 • 0
  dsc_1830
  Opublikowano

  norweska20

  Konczi to nie są aluzje do konkretnych osób- ale myślę bardziej do Doradcy , który nie docenił dorobku- osób najbardziej aktywnych Beatris, IwonaDD, 2Miliutka-osoby te dodały naprawdę ogrom przepisów - dobrych, bogatych w składniki i dobrze zaprezentowanych i żadna z tych osób nie została nagrodzona tytułem....a ten zapis wśród wszystkich Doradców Smaku jury co miesiąc wybiera osoby, które najbardziej aktywnie uczestniczyły w życiu serwisu...jest dla nich krzywdzący i wydaje mi się ,że chociaż jedna z tych osób powinna zostać nagrodzona tytułem. ...i o to tu wg. mnie chodzi...sama uzbierałam masę punktów w tym miesiącu i też byłam w tej czołówce, ale moje przepisy są codzienne z tanich, powszechnie używanych składników -...a gratulacje nawet od tych niedocenionych wydają mi się być szczere- tylko zawsze pojawi się w nich wątek, dlaczego nie ja!!!!
 • 1
  original
  Opublikowano

  aisoglam

  Oooo! Bardzo dziękuję za wyróżnienie :)
 • 1
  original
  Opublikowano

  Beatris

  Norweska20, dokładnie wychwyciłaś to, o co mi chodziło... Z całym szacunkiem do wybranych osób, tytuł ten podobno! jest przyznawany za aktywność w danym miesiącu, a nie za całokształt... Nie umniejszam zasług tych osób (w postaci dodawanych przepisów), ale same chyba mogą przyznać, że Ich aktywność w marcu i kwietniu była znikoma (niektórych osób)... I jak najbardziej uważam, że i Tobie należałby się ten tytuł, bo tutaj nie chodzi o to, żeby dodawać przepisy tylko z produktów z górnej półki (chyba, że się mylę)... Malinka, moje gratulacje są szczere, niemniej czuję się zawiedziona i chyba mam do tego prawo:)
 • 2
  ds
  Opublikowano

  dwa pokoje z kuchnią

  Jak ktoś chętny na nagrodę- to ja moją chętnie oddam w inne ręce, nie pchałam się po nią... Wasze reakcje po raz kolejny pokazują jaka zawiść panuje na tym portalu, na prawdę przykre!
 • 2
  010
  Opublikowano

  2milutka

  Dziewczyny dajcie już spokój ...Doradca wybrał tak a nie inaczej,uszanujmy to..nie wiem czym się sugeruje przy wyborze,wiem że są osoby zawiedzione,ale i szczęśliwe,moje gratulacje są szczere,nikomu nie zazdroszczę ,tak jak pisze Konczi może w następnym miesiącu uda się Wam? Ja zostałam zaszczycona już tym tytułem i była to dla mnie ogromna niespodzianka,nie spodziewałam się tego . Jednak czarno na białym widać i tu musicie przyznać mi rację że punkty zdobyte w danym miesiącu nie grają żadnej roli,i o to mi głównie chodziło w pierwszym poście. Miłego dnia...:))))
 • 3
  original
  Opublikowano

  anemon

  @Konczi, pewnie to Cię nie pocieszy, ale wiedz, że chyba każdy z nas, kto kiedykolwiek za cokolwiek był tu nagrodzony musiał przejść przez podobną dyskusję. Jeśli "zarzuty" są kierowane nie do wybranych osób, a do DS, to dziwi mnie dlaczego są napisane w tym miejscu, a nie w mailu do Doradcy?
 • 3
  original
  Opublikowano

  anemon

  Jeszcze jedno mnie ciekawi, ile osób zrobiło ten wysiłek i zgłosiło czyjąś kandydaturę na Doradcę Miesiąca? Czy tylko wygodniej jest później po fakcie być niezadowolonym. Ja zgłaszam kandydatury osób, które uważam, że zasługują na ten tytuł. Takie zgłoszenie nie działa automatycznie, ale wystarczy być cierpliwym i pojawiają "moi" kandydaci wśród nagrodzonych. Spróbujcie, bo warto.
 • 1
  received_1208638852592767
  Opublikowano

  Konczi

  :) ja wyraziłam swoje zdanie .. wystarczy spojrzeć na przepisy nie tylko wymienione osoby dodawały skrupulatnie jest ich tu o wiele więcej - jak niby DS ma nagrodzić wszystkie ? Nie wystarczy dodawać przepisy, spójrzmy na całokształt na zdjęcia potraw wszystko to jest pracą wszystkich doradców i bez urazy ale ... każdy z nas dodaje przepisy więc mógłby czuć się pominięty ... Zresztą uważam że nie jest to odpowiednie miejsce na takie wyrzuty, zamiast cieszyć się i gratulować tylko i wyłącznie żale ... Ja swoich doradców typuje co miesiąc, nie zawsze znajdują się oni w wyróżnieniach ale wierze że i tym osobą tytuł zostanie wkrótce przyznany ... Miłego dnia !
 • 3
  original
  Opublikowano

  anemon

  Myślę, że przy wyborze liczy się całokształt, a nie wyłącznie aktywność w danym miesiącu, bo wystarczyłoby zniknąć z portalu na kilka miesięcy i później masowo dodawać przepisy w danym miesiącu i z automatu należał by się takiej osobie tytuł. Myślę, że nie o to chodzi. A pewne jest jedynie, to że osób którym należy się tytuł jest znacznie więcej niż tych tytułów, więc należy uzbroić się w cierpliwość i zgłaszać kandydatów.
 • 4
  original
  Opublikowano

  Klausia

  Od wielu miesięcy jest tak, że wyróżnienia dostają nie tylko osoby, które dodały najwięcej przepisów w danym miesiącu. Sama od września można powiedzieć, że na to pracowałam. Wiele razy byłam w czołówce, ale nigdy wcześniej nie zostałam wybrana. Jednakże nigdy nikogo nie oczerniałam, nie porównywałam, nie odbierałam innym radości, choć może w sercu jakiś żal przez chwilę się pojawił. Pracujcie, a w chwili kiedy się nie spodziewacie nagroda także do Was przyjdzie. Kiedyś Doradca pisał, że wyróżnienia dają też za całokształt. W tym miesiącu może np. nie liczyły się tylko dodawane przepisy, bo niektórzy ciągle mieli problem z ich dodawaniem, a współpraca mailowa w celu poprawy funkcjonalności portalu. Tego jak i wiele rzeczy nie wiemy, nie widzimy tak szeroko jak Doradca. Może ktoś dodał dużo przepisów, ale naruszał w jakiś sposób regulamin np. zadając i odpowiadając na pytania niekulinarne, które wciąż w kategorii "Inne" się pojawiają, a nie jest to zgodne z regułami. Prawda jest też taka, że Doradca też chyba patrzy na to czy inni użytkownicy zgłosili daną kandydaturę. W każdym razie co by nie było, nikt z nagrodzonych po wyróżnienia się nie pchał, każdy może tylko pracować, a nasz wkład w życie portalu ocenia Doradca. Swoje obiekcje można zawsze napisać na e-maila, nie odbierając innym radości z nagrody. "Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka, gdy belka [tkwi] w twoim oku?Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata. Nie dawajcie psom tego, co święte, i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami, i obróciwszy się, was nie poszarpały." ( Mt 7, 1-6)
 • 4
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @Beatris, tytuły przyznawane są na podstawie wielu kryteriów, dlatego też nie można skupiać się wyłącznie na jednym z nich, jak na ilości dodanych punktów w danym miesiącu. Z pewnością najważniejsze przy wyborze okazują się takie aspekty jak wysoka jakość dodawanych treści (w tym przepisów) oraz sposób prezentowania potraw. Na wybór jednak wpływa także całokształt aktywności w naszym serwisie, ponieważ nie wybieramy Doradców Miesiąca skupiając się wyłącznie na poprzednim miesiącu. Pragniemy również przypomnieć, że ten miesiąc jest miesiącem wyjątkowym, gdyż wybieraliśmy dwa razy więcej laureatów. Dlatego też aktywność rozpatrywana była również na dwa miesiące wstecz.
 • 2
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Drodzy Doradcy, odnosząc się do kwestii comiesięcznych wyborów - prosimy o zgłaszanie kandydatur, jeśli uważacie, że dany użytkownik nie został wyróżniony. Jak wielokrotnie już wspominaliśmy pomaga nam to również w wyborze Doradców Miesiąca. Wasze kandydatury zawsze bierzemy pod uwagę. Pamiętajmy jednak wszyscy, że w tworzenie serwisu zaangażowanych jest tysiące użytkowników. Wybór zatem jest szalenie trudny, a my nie jesteśmy w stanie uszczęśliwić wszystkich z Was, choć gorąco byśmy tego chcieli. Pamiętajcie także, że wielokrotnie prosiliście nas o to, by wyróżniać osoby, które do tej pory nie były wynagradzane za swoją pasję i pracę włożoną w tworzenie serwisu. Dlatego też staramy się szukać wśród Was również tych, którzy nie mieli jeszcze szansy na zdobycie tytułu. Osoby takie jak Beatris, czy IwonaDD, były już wielokrotnie wyróżniane w naszym serwisie. 2Miliutka również zdobyła niedawno tytuł. Nie oznacza to oczywiście, że o tych osobach zapomnieliśmy, jednak staramy się również rozpatrywać wybory bilansując ilość użytkowników wcześniej wynagradzanych i tych jeszcze niewyróżnionych. Zapewniamy ponadto, że staramy się spośród użytkowników wybierać takich, którzy prezentują różne style gotowania, zarówno kuchnię codzienną, jak i tę wykwintniejszą. Jeszcze raz zatem prosimy Was o zgłaszanie kandydatur.
 • 0
  original
  Opublikowano

  Klausia

  Pięknie to Doradca ujął :)
 • 2
  original
  Opublikowano

  Beatris

  Ok, przyjmuję takie wyjaśnienie, na nie właśnie czekałam... Mam chyba jednak prawo do wyrażenia własnej opinii:) Nikogo tutaj nie obrażałam i, tak jak pisałam wcześniej, nie umniejszam niczyich zasług w tworzeniu tego portalu... Wręcz przeciwnie, myślę, że jeżeli chodzi o całokształt, to te osoby jak najbardziej zasłużyły na wyróżnienie:) Jeżeli poczuły się w jakiś sposób pokrzywdzone przeze mnie, to przepraszam, nie taki był mój zamiar:) Uważam tylko, że tekst zamieszczony w zakładce "Kryteria przyznawania tytułów" jest mocno wprowadzający w błąd... Pozdrawiam wszystkich, zarówno dających plusiki, jak i tych minusujących:) Miłego dnia:)
 • 2
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @Beatris, każdy z Was ma oczywiście prawo do wyrażania opinii i wszystkie je szanujemy :). Tekst dotyczący kryteriów przyznawania wyróżnień został zmieniony. Pozdrawiamy serdecznie.
 • 2
  dsc_1830
  Opublikowano

  norweska20

  i oto właśnie chodziło...konkretne wyjaśnienie od Doradcy i zmianę tekstu o kryteriach przyznawania tytułów:)
 • 1
  wp_20170716_13_36_58_pro_li
  Opublikowano

  ZEWA

  Tak teraz jest czytelniej i nikt nie będzie miał wątpliwości. Jeśli kogoś swoją wypowiedzią uraziłam to przepraszam, nie miałam takiego zamiaru. Już wcześniej wystarczyło doprecyzować zapis w regulaminie i byłoby okey.
 • 1
  original
  Opublikowano

  Olga_SK

  Wszystkim serdecznie gratuluję! :)
 • 2
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  bardzo serdecznie wszystkim gratuluję :)
 • 1
  original
  Opublikowano

  Michał2

  Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych:)

Dodaj komentarz