Aktualności Doradcy Smaku

okladka_3d_doradca_smaku

Startuje Pogotowie kulinarne Michela Morana!

Nie masz pomysłu na obiad lub kolację? Napisz, co masz w lodówce, a my wymyślimy dla Ciebie przepis na oryginalne i pyszne danie!

 

Już 2 kwietnia na profilu Facebook „Doradca smaku” rusza „Pogotowie kulinarne Michela Morana”. Internauci będą mogli podzielić się tym, co mają w swojej lodówce, zamieszczając wpis na tablicy lub publikując zdjęcie. Już po kilku chwilach dostaną odpowiedź jak z podanych składników stworzyć danie godne kulinarnego mistrza. Teraz każdy będzie mógł się przekonać jak to jest mieć osobistego doradcę smaku we własnej kuchni.

Kuchenne porady proponowane przez „Pogotowie kulinarne Michela Morana” łączą zdrowe i szybkie rozwiązania, niezależnie od tego czy chodzi o rodzinny obiad czy przekąskę. Zgłodniali Internauci będą zdziwieni, że z prostych produktów można stworzyć prawdziwe cuda dla podniebienia.   

Akcja trwać będzie 3 tygodnie, od 2 do 23 kwietnia i jest elementem kampanii promocyjnej książki „Doradca Smaku”, która ukaże się 2 kwietnia nakładem wydawnictwa Muza. Najnowsza książka francuskiego mistrza kuchni to zbiór 80 przepisów na różnorodne potrawy codzienne i wykwintne oraz zbiór skutecznych trików mistrza, które udoskonalą każde danie. Michel Moran pokazuje, jak ogromne są możliwości zastosowania w kuchni ziół i przypraw. Wyjaśnia, że w każdej „kulinarnej apteczce” zawsze powinny znajdować się starannie dobrane dodatki. Zaprezentowane w książce dania są proste i łatwe w przygotowaniu, nie potrzeba do nich skomplikowanych i drogich składników. To wszystko sprawia, że „Doradca smaku” nie jest jedynie gustownym elementem wystroju kuchni, ale praktycznym i użytecznym przewodnikiem dla każdego.

Posty i zdjęcia dla Kulinarnego pogotowia Michela Morana można umieszczać na profilu Facebook „Doradca smaku” (https://www.facebook.com/DoradcaSmaku) W imieniu Michela Morana wskazówek udzielać będzie Katarzyna Selenta z Granic Smaku.

 

Komentarze

 • 3
  original
  Opublikowano

  brioszka

  ale fajnie :)
 • 1
  original
  Opublikowano

  Klausia

  rewelacyjny pomysł :) myślę, że wiele osób skorzysta z porad :D
 • 1
  received_1208638852592767
  Opublikowano

  Konczi

  wow super ... podoba mi się pomysł :D
 • 1
  to4-8
  Opublikowano

  Mniam

  Ciekawy pomysł.
 • 0
  original
  Opublikowano

  Czyki

  Bardzo pomysłowe, genialne:)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Małgorzata9

  trzeba będzie skorzystać
 • 0
  7
  Opublikowano

  luna76

  pomysł bardzo mi się podoba :)
 • 0
  no-image
  Opublikowano

  misiek4286

  fajny pomysł, może i nawet ja skorzysstam
 • 1
  20140326_124913
  Opublikowano

  joannasulikowska

  Wspaniale.
 • 0
  no-image
  Opublikowano

  wiesiek513

  Kocham takie podpowiedzi,ponieważ czasami brakuje mi pomysłów.
 • 0
  czapka
  Opublikowano

  SuperHiperDoradca

  Rewelacja! Serio!

Dodaj komentarz