Aktualności Doradcy Smaku

original

Przekroczyliśmy 30 tysięcy przepisów na DoradcaSmaku.pl

Kulinarny portal społecznościowy DoradcaSmaku.pl przekroczył właśnie magiczną liczbę 30 tysięcy przepisów kulinarnych zamieszczonych przez użytkowników. Ta fantastyczna, fenomenalnie wysoka liczba osiągnięta została w ciągu zaledwie niecałych czterech miesięcy!

 

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym użytkownikom za zaangażowanie w rozwoju serwisu DoradcaSmaku.pl!

 

……………………….

 

DoradcaSmaku.pl to nowy serwis społecznościowy skupiający miłośników gotowania. Po raz pierwszy w historii amatorzy kuchni w sieci mogą zarabiać na swoim hobby! Wystarczy zaangażować się w życie portalu DoradcaSmaku.pl, a najbardziej aktywni będą za to odpowiednio wynagradzani.

 

Spośród innych portali kulinarnych DoradcaSmaku.pl wyróżnia się rewolucyjnie innowacyjnym podejściem – każdy z użytkowników serwisu zbiera za swoje aktywności punkty, a najlepsi i najbardziej aktywni są odpowiednio premiowani. Teraz nie wychodząc z domu, amatorzy gotowania mogą zostać Doradcami Smaku – docenionymi przez innych specjalistami gotowania. Co miesiąc spośród 10 użytkowników z największą liczbą punktów wybieranych jest 3 Doradców Smaku, który otrzymują 500, 300 oraz 200 zł. Dodatkowo wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu mogą w każdym momencie zamienić zdobyte przez siebie punkty na atrakcyjne nagrody, którymi są produkty firmy Bosch, między innymi robot kuchenny, blender, piekarnik lub lodówkę.

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  cukiereczek

  A kto z nas dodał 30 000 przepis?
 • 0
  original
  Opublikowano

  Kate131

  super,jest w czym wybierać:)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Konto zablokowane

  też jestem ciekawa tego 30 000 przepisu
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Oto ten przepis :) http://www.doradcasmaku.pl/przepis/34921/karkowka-w-sosie-grzybowym.html
 • 0
  original
  Opublikowano

  Konto zablokowane

  Gratulacje;)
 • 0
  original
  Opublikowano

  ben-ka

  Gratuluję:)

Dodaj komentarz