Aktualności Doradcy Smaku

original

Wpis Tygodnia: Dzień Dziadka pełen smakołyków

 

 

W tym tygodniu mamy wyjątkowe święta – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Najwspanialszym prezentem dla nich będzie z pewnością własnoręcznie przygotowany smakołyk, który w pełni odda to, jak bardzo kochamy naszych dziadków. Wprawdzie nasz Wpis Tygodnia pisany jest z odwrotnej perspektywy :), niemniej jednak pełen jest smakowitych pomysłów, które z pewnością przypadną do gustu naszym dziadkom :). Polecamy „Słów kilka od… dziadka” autorstwa Christophera.

 

1

Fot. Christopher 

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Komentarze

 • 3
  008
  Opublikowano

  Christopher

  Dziękuję serdecznie za wyróżnienie mojego wpisu. Nadmieniam ,że w ubiegłym tygodniu umieściłem też wpis kierowany do wnucząt.Obie strony mogą korzystać ,jeżeli coś przypadnie im do smaku.
 • 3
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  gratulacje
 • 2
  dsc_1830
  Opublikowano

  norweska20

  ja również gratuluje
 • 0
  008
  Opublikowano

  Christopher

  Dziękuję za gratulacje.
 • 0
  original
  Opublikowano

  DorotaZ

  Gratulacje
 • 0
  original
  Opublikowano

  Ania84

  i ja gratuluję:)

Dodaj komentarz