Aktualności Doradcy Smaku

original

Piernikowy Wpis Tygodnia

 

 

Kto powiedział, że piernik nie może być w kształcie tortu?! Jeśli mamy odrobinę fantazji możemy dowolnie zmieniać kształty i formy wypieków, które zazwyczaj przygotowujemy. Rutyna jak wiadomo nie sprzyja postępowi, tym bardziej w kuchni :). Dlatego eksperymentujcie do woli, a z pewnością stworzycie coś co będzie unikatowe i w swej oryginalności zaskoczy wszystkich domowników, a i z pewnością też każdego kolędnika, który zawita do Waszego domu :). Jako inspirację polecamy Wam Wpis Tygodnia użytkowniczki Alaaa pod tytułem: „Piernik na święta w dwóch odsłonach”.

 

1

Fot. Alaaa

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Komentarze

 • 0
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  gratulacje Alinka
 • 2
  ds
  Opublikowano

  dwa pokoje z kuchnią

  ależ apetyczny!!!
 • 2
  original
  Opublikowano

  MagdaXXX

  mniam rewelacja
 • 2
  original
  Opublikowano

  alaaa

  Iza dziękuję. Jestem mile zaskoczona. że Doradca mnie tak docenił. Dziękuję bardzo.
 • 0
  original
  Opublikowano

  barbara11561

  @alaaa -właśnie zajadamy się piernikiem z Twojego przepisu(też zrobiłam okrągły i dodatkowo z marcepanem),nie mogłam sobie odmówić tak mnie kusił-jest "BOSKI"-dzięki za przepis:)

Dodaj komentarz