Aktualności Doradcy Smaku

original

Targi Książki Kulinarnej

 

Od 19 do 21 lipca zapraszamy do warszawskiej restauracji Qchnia artystyczna na Targi Książki Kulinarnej. Na pomysł zorganizowania tego wydarzenia wpadła znana restauratorka i właścicielka Qchni artystycznej - Marta Gessler.

Wszystkich miłośników tak popularnych autorów jak: Jamie Oliver, Julia Child, Gordon Ramsay, czy Siostra Anastazja przyciągnie zapewne obecność ich książek na targach. Tych, którzy chcą odnaleźć coś nowego i świeżego ucieszy także fakt pojawienia się znanych wydawnictw oraz księgarń, które przedstawią bogatą ofertą kulinarnych czasopism i książek.

„Idea Targów Książki Kulinarnej narodziła się z chęci dzielenia się wiedzą dotyczącą kuchni. Chcę pokazać, że restauracja może być nie tylko biznesem, czy miejscem produkowania „żywności”, ale też zdobywania wiedzy i dzielenia się pasją” – tak o przedsięwzięciu mówi autorka – Marta Gessler. Dlatego też każdy kto pojawi się podczas targów będzie miał niebywałą szansę nie tylko na zakup lub wymianę książek (book swapping), ale również ciekawe spotkania z ludźmi z branży kulinarnej – prawdziwymi pasjonatami sztuki kulinarnej.

Na zaskakującą atrakcję tegorocznych – pierwszych – targów zapowiadają się również interaktywne rzeźby kulinarne, które będzie można degustować… Dla najmłodszych z kolei organizatorzy przewidzieli ciekawe warsztaty połączone ze spotkaniem z autorką książek kulinarnych dla dzieci – Joanną Krzyżanek. Najmłodsi będą mieli również okazję do stworzenia układanek warzywno – owocowych.

 

21

Fot. qchnia.pl

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Więcej o całym wydarzeniu wraz z programem na poszczególne dni znajdziecie TU.

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  miszelka

  Szkoda, że do W-wy mam z 600 kilosów :/
 • 0
  original
  Opublikowano

  Cynowa_Beata

  Byłam i było bardzo sympatycznie, świetny wykład z Kapłonem Zenkiem :D, Wymieniłam 2 książki, nowo nabytej znalazłam stare zdjęcie Pani Marty G. Jestem też bardzo ciekawa co wyjdzie z projektu ,, piszemy książkę kulinarna na żywo'' :)

Dodaj komentarz