Aktualności Doradcy Smaku

original

Imprezy kulinarne: Pora na pomidora

 

 

"Pora na pomidora" to kampania społeczno-edukacyjna, która ma pomóc rodzicom i ich dzieciom w kształtowaniu zdrowych nawyków żywieniowych. Kampania będzie obecna w tym roku na piknikach Lata z Radiem, a także w wybranych szkołach, gdzie porad żywieniowych udzielać będą dietetycy. W trakcie tych wszystkich warsztatów za pomocą zabawy prowadzący zajęcia zachęcać będą do jedzenia warzyw i owoców. Takie spotkanie to również okazja dla rodziców, by dowiedzieć się więcej od ekspertów o tym, jak zachęcić maluchy do jedzenia warzyw i owoców. Dietetycy z chęcią odpowiedż również na nurtujące rodziców pytania, poruszające kwestie takie jak brak apetytu u dziecka, czy pory podawania posiłków.

 

1

Zdjęcie pochodzi ze strony Pora na pomidora

 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia przebiegu kampanii. Może "Pora na pomidora" pojawi się niedługo w Twoim mieście :)?

Najbliższe warsztaty odbędą się już w tę niedzielę - 2 czerwca -  o 17:30 w Skomlinie (Zespole Szkół przy ulicy Parkowej 6).

Informacje pochodzą ze strony: PoranaPomidoracom

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  IwonaDD

  czasem wydaje mi się,że bez pomidorów moja kuchnia byłaby pusta, mam zapas swieżych i w puszce, zawsze pod reką:) uwielbiam je w każdej postaci :)świetna kampania, mam nadzieje,że do nas też dotrze:)
 • 0
  logo-fb-nowe
  Opublikowano

  PaniMISIOWA

  uwielbiam pomidory!
 • 0
  nowe-logo
  Opublikowano

  Noruas

  Tak, pomidory są cudowne, mam nadzieję, ze te Warsztaty zawitają do Łodzi.
 • 0
  original
  Opublikowano

  Cynowa_Beata

  Moja Ciocia hoduje pomidory, zdarzało mi się pomagać przy zbiorach, to bardzo męcząca praca, człowiek wychodzi cały zielony :) Ale jak one przepięknie pachną, ja zawsze kupuje pomidory po zapachu. Zdarzyło mi się kiedyś kupić naturalne mydełko o zapachu gałązek pomidora ! Naprawdę świetne :)

Dodaj komentarz