Aktualności Doradcy Smaku

original

Doradcy Miesiąca – majowe wyróżnienia

 

 

Tytuły Doradcy Smaku Miesiąca i Doradcy Smaku Roberta Sowy są podkreśleniem wartości, jaką wnoszą wyróżnione osoby w życie portalu. Poniżej prezentujemy Doradców Miesiąca oraz Doradcę Smaku, otrzymującego wyróżnienie Roberta Sowy:

 

 

DORADCY SMAKU w maju 2013, nagrodzeni za aktywność w poprzednim miesiącu

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Doradcom Smaku - oto użytkownicy, którzy otrzymują nagrody finansowe:

 

 

Konczi: otrzymuje od nas 500 zł

Ola1984: otrzymuje od nas 300 zł

iziona: otrzymuje od nas 200 zł

 

 

Wyróżnionych użytkowników prosimy o kontakt z nami na adres doradcasmaku@doradcasmaku.pl. Poprosimy o przekazanie nam potrzebnych informacji (otrzymają Państwo wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane).

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i przypominamy, że za miesiąc będą wybierani kolejni Doradcy Smaku Miesiąca, a więc każdy wciąż ma szansę wygrać.

 

 

 

DORADCĄ ROBERTA SOWY zostaje natomiast:

 

Karolina quchniakaroli

 

otrzymuje, oprócz 'papryczkowego wyróżnienia' specjalny upominek. Zachęcamy do dalszego dodawania przepisów i życzymy kolejnych sukcesów :).

 

Prosimy o przesłanie na adres doradcasmaku@doradcasmaku.pl swojego adresu, na który możemy przesłać nagrodę.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych kulinarnych poszukiwaniach!

 

 

 

Kolej również na wybór BLOGERA MIESIĄCA:

 

Blogerem Miesiąca zostaje użytkowniczka Iwona D

 

Blog miesiąca znajdziecie TUTAJ.

 

Jej blog jest pełen inspiracji i wspaniałych przepisów. A w nim między innymi: „Kuchenne SPA”, recenzje smakowitych filmów, „Dieta śródziemnomorska od kuchni”, czy „Warzywne muffiny, czyli poskromienie trzylatki”. Autorka bloga otrzymuje od nas 500 zł. prosimy o kontakt z nami pod adresem: doradcasmaku@doradcasmaku.pl

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Przypominamy również, że czekamy na Wasze propozycje Doradców Miesiąca. Waszych faworytów możecie rekomendować wysyłając maila na adres: doradcasmaku@doradcasmaku.pl

Komentarze

 • -7
  original
  Opublikowano

  danusia19671

  Drogi Doradco jestem, bardzo zawiedziona przez 3 miesiące dodawałam wpisy na blogu, uważam że jesteś nie sprawiedliwy co do wybierania Doradców. Sam przecież napisałeś cytuję: @danusia19671 Piecyk, bardzo się cieszymy, że wybrałaś temat dotyczący zasad żywienia dzieci. Trzymamy kciuki i pozdrawiamy :)! Teraz już wiem że wybierasz Doradców Miesiąca i Blogera po uważaniu, a nie po wpisach
 • 1
  original
  Opublikowano

  leonowie

  Iwona gratuluję, czytam wszystkie Twoje wpisy:)
 • 2
  original
  Opublikowano

  leonowie

  Pani Danusi, proszę się nie gniewać, ale nie wystarczy pisać aby coś wygrać, tylko pisać ciekawie i rzeczowo. A Iwona Tak pisze.
 • 3
  original
  Opublikowano

  fotoviderek

  Serdeczne gratulacje dla wszystkich wyróżnionych :)
 • -3
  original
  Opublikowano

  danusia19671

  Leonowie Jeżeli uważasz że to co pisałam to było nie rzeczowe i ciekawe, to jesteś w błędzie. Po za tym to ty od początku wystawiałaś mi złe komentarze, bo byłaś za swoją koleżanką. Doradca też mi napisał że cieszy się że wybrałam ten temat, ale teraz widocznie zmienił zdanie, bo Doradca zdanie zmienia nie pierwszy raz, kiedyś mu nie pasowały że były same przepisy, teraz też mu nie pasuje. Tak jak caralajna kiedyś napisała, szacuneczek dla ducha walki, lekko pewnie nie będzie.. najbezpieczniej dodawać wpisy w takim stylu jak sam DS, jak w podręcznikach psychologii, ludzie lubią osoby podobne do siebie.. powodzenia. I tak jest że jakie byś nie dodawała wpisy, nawet takie które podobają się Doradcy to Doradca pod koniec wybierze kogo innego.
 • 2
  original
  Opublikowano

  danusia19671

  Moje gratulacje dla Konczi, Ola1984, iziona
 • -1
  original
  Opublikowano

  danusia19671

  Gratulacje również dla Karolina quchniakaroli
 • 1
  original
  Opublikowano

  IwonaDD

  jejku ja nie wiem jak dziękować,czuję się zaszczycona :))))aż mnie zatkało :))) Leonowie - dziękuję, usłyszeć takie miłe słowa, sprawia,że normalnie płonę rumieńcem :))) Gratuluję również pozostałym Konczi, Ola1984, Iziona, Karolina q. wszystkie wasze księgi znam i uważam,że są bardzo kreatywne i inspirujące ! W pełni zasłużone wyróżnienia! Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam wszystkich Doradców
 • 3
  received_1208638852592767
  Opublikowano

  Konczi

  o jejku - dziękuję ! Jestem mile zaskoczona :))) Gratuluję pozostałym wyróżnionym :)
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  gratulacje dla wyróżnionych :)
 • 3
  original
  Opublikowano

  ONY_za_kare

  Iwona D - mój typ :) gratulacje, bo się należało!!!! Gratulacje też dla pozostałych wyróżnionych!! :)
 • -3
  original
  Opublikowano

  Gosia311

  Nie wiem dlaczego tu jest ocena - 1 zagłosowano 5 razy. Ja i jeszcze jedna osoba, zagłosowałyśmy na + a tu wszystkie są oceny na - czyli coś tu jest nie tak.
 • -4
  original
  Opublikowano

  Gosia311

  Byłam zachwycona wpisami pani Danusi, znowu Doradca postąpił nie tak jak trzeba. Trzeba chyba stąd uciekać, bo jest gorzej niż myślałam.
 • 6
  original
  Opublikowano

  IwonaDD

  Bardzo mi przykro, że mój wybór wprowadził tyle polemiki ze strony p.Danusiu, wypraszam sobie też takie oskarżenia,ja i Leonowie nawet się nie znamy,to,że ktoś może mieć inne preferencje, co do czytanych wpisów nie stanowi podstawy by go oskarżać o złośliwe komentarze.Nie sądze by ktoś ze społeczności anonimowo p. obrażał, raczej wszyscy wspierają pani ducha walki i trzymają kciuki, sama również podziwiam pani zapał i upartość w dążeniu do celu.Pozdarawiam serdecznie i jeśli Doradca się zgodzi oddam pani ten zaszczytny tytuł...
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  danusia bez urazy oczywiście :) Ciebie można było czytać i spać jednocześnie :)
 • 3
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  gratulacje
 • -6
  original
  Opublikowano

  danusia19671

  Pani Iwono D, jeżeli panią uraziłam, że Leonowie to pani koleżanka, to bardzo przepraszam. Gratuluję z całego serca, proszę mi wierzyć że do Pani ja nie mam nic, i że Pani wpisy też były rewelacyjne, pozdrawiam
 • 2
  original
  Opublikowano

  iziona

  Ale niespodzianka :) Bardzo dziękuję i serdecznie gratuluję pozostałym wyróżnionym :)
 • 2
  nowe-logo
  Opublikowano

  Noruas

  Iwono- uwielbiam Twoje wpisy :) Dokładnie tego wyróżnienia Ci wróżyłam jak pisałam, że to pewnie nie pierwsze w tym miesiącu. A nagroda jest jedna, więc nawet jak tysiące osób pisze świetnie to można wybrać jedną, a że o gustach się nie dyskutuje... Iwonko, nie martw się :)
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  wg mnie wpisy P. Danusi były niezbyt pomocne. zaczynała temat, nie kończyła. i nic z tych wpisów nie wynikało...
 • 4
  original
  Opublikowano

  rjustysia

  Gratuluję wszystkim wyróżnionym. Bardzo miłym jest dla mnie zaskoczenie, że znam tych użytkowników dzięki ich przepisom (wirtualnie oczywiście), a na dodatek lubię ich za ich przepisy, jak również komentarze.
 • 4
  original
  Opublikowano

  Gracer

  Niefajna atmosfera się wytworzyła, po co ciągnąć temat skoro Doradca już wybrał? Iwona świetnie opisuje i Danusia również ma ciekawe wpisy ale nie da się wszystkich uszczęśliwić w jednym miesiącu jak tylko jedno wyróżnienie, na portalu każdy ma równe szanse być może za miesiąc jakiś wpis zainspiruje DS i tytuł przypadnie właśnie Tobie Danusiu ? :) trzymam kciuki! Gratuluję wyróżnionym :)
 • 3
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  rozdanie nagród to powinien być miły moment, a tu na DS znowu nieprzyjemnie.. szkoda. dla mnie zaskoczenia nie ma, gratuluję wyróżnionym. Iwona mam nadzieję, że jeszcze czasem coś napiszesz.. ;)
 • 2
  original
  Opublikowano

  Rafał10

  Wszystkim serdecznie gratuluję :) Wszyscy w jakiś sposób zapracowali sobie na wyróżnienie!!! Pozdrawiam cieplutko :)
 • 2
  1
  Opublikowano

  Ola1984

  Bardzo dziękuję za wyróżnienie :) W swoją kuchnię wkładam wiele serca i cieszę się, że moje starania zostały docenione. Gratuluję pozostałym nagrodzonym :)
 • 5
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @danusia19671 Piecyk, przed wyborem Doradców Miesiąca nigdy nie sugerujemy wyboru poszczególnych użytkowników. Komentując jeden z Twoich wpisów nie mieliśmy w zamiarze wprowadzić Cię w błąd. Wyraziliśmy jedynie swoje zadowolenie z faktu, że poruszasz ciekawy temat, jakim są zasady żywienia. W tym miesiącu było wielu aktywnych blogerów w naszym serwisie, dlatego wybór był trudny - niestety nie mamy możliwości nagrodzenia wszystkich. Wszystkich zapraszamy jednak do wspólnej zabawy i życzymy powodzenia w przyszłym miesiącu.
 • 5
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Oczywiście - jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym :)!
 • 2
  original
  Opublikowano

  AZgotuj

  Gratulacje dla zwycięzców!!! W kwietniu wisiałam ja, ku mojemu bardzo miłemu zaskoczeniu:):):)
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Danusia czemu zawsze masz pretensje , że Ty nie zostałaś wybrana? Uważasz , że Ty najlepiej piszesz? Ocenę pozostaw innym. Wprowadzasz nie miłą atmosferę.Trzeba nauczyć się , że nie zawsze jesteś najlepsza.
 • 3
  original
  Opublikowano

  muffina

  Jest kolejny raz potwierdzenie na to, że wiele osób nie jest tu po to żeby się bawić. Przecież takie strony są odskocznią od rzeczywistości mają sprawiać przyjemność a nagrody to tylko dodatek. Też bym kiedyś chciała siebię zobaczyć po tej zaszczytnej prawej stronie, trzeba być wytrwałym bawić się,a może kiedyś się uda;D ale nie spierać nie dociekać czemu tak a nie inaczej. Ja "znam" wszystkich wyróżnionych z ich przepisów, postów i naprawdę zasługują. Gratuluję i zachęcam do zabawy a nie kłótni jak ktoś chce grać zarabiać i wygrywać to nie tutaj:)
 • 4
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Drodzy Doradcy, pamiętajcie, że możecie zgłaszać do nas swoje kandydatury do wyróżnień miesiąca. Obserwujemy Wasze aktywności, staramy się doceniać naszych stałych Doradców, jak i nowych - to Wy tworzycie ten serwis. Wyróżnień w miesiącu jest tylko 4, Was natomiast jest znacznie więcej, co niestety każdego miesiąca sprawia, że wybór nie jest łatwy :) Piszcie z propozycjami swoich typów na doradcasmaku@doradcasmaku.pl.
 • 0
  original
  Opublikowano

  mysza75

  Gratulacje dla was dziewczyny. Zasłużyłyście na wyróżnienia w pełni. Pozdrawiam :-)
 • 0
  original
  Opublikowano

  gosia1988

  gratulacje dla wszystkich :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  arbuzowo

  gratulacje
 • 0
  original
  Opublikowano

  Gary Michy

  Gratuluję serdecznie Wszystkim wyróżnionym :)

Dodaj komentarz