Aktualności Doradcy Smaku

original

Wpis Tygodnia: smakowite inspiracje filmowe

 

 

Bardzo się cieszymy, że niektórzy z Was - tak jak my – są głodni nowych smaków i śledzą kulinarne wątki w filmach. Nasza „Kulturalna kuchnia” powstała właśnie z myślą o tym, by poszukiwać inspiracji kulinarnych w filmach i książkach – a jest tego przecież całe mnóstwo!

 

W ubiegłym tygodniu powstał wpis na temat filmu „Smażone zielone pomidory” w reżyserii Jonathana Avnet’a. Cieszy nas to podwójnie, gdyż autorka – Iwona D – postanowiła nawet przygotować danie towarzyszące temu filmowi. Gratulujemy pomysłu!

 

1

Fot. Iwona D

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury Wpisu Tygodnia zatytułowanego „Smażone zielone pomidory w Whistle Stop Cafe”.

 

 

Przypominamy również, że za 1000 punktów przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Komentarze

 • 4
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  gratuluje :)
 • 4
  original
  Opublikowano

  IwonaDD

  wow, czy ja śnię ? dziekuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • 3
  nowe-logo
  Opublikowano

  Noruas

  Iwono- gratuluję i muszę przyznać, nie jestem zdziwiona :) Coś czuję, ze to będzie nie pierwsze wyróżnienie za ten miesiąc :)
 • 3
  original
  Opublikowano

  ONY_za_kare

  Super Iwona! Gratuluję!
 • 3
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  ślę spóźnione gratulacje, dopiero co udało mi się przeczytać wpis, wiosna się wreszcie rozpoczęła i mam dużo pracy w ogrodzie :)

Dodaj komentarz