Aktualności Doradcy Smaku

original

Doradcy Miesiąca – kwietniowe wyróżnienia

 

 

Tytuły Doradcy Smaku Miesiąca i Doradcy Smaku Roberta Sowy są podkreśleniem wartości, jaką wnoszą wyróżnione osoby w życie portalu. Poniżej prezentujemy Doradców Miesiąca oraz Doradcę Smaku, otrzymującego wyróżnienie Roberta Sowy:

 

 

DORADCY SMAKU w kwietniu 2013, nagrodzeni za aktywność w poprzednim miesiącu

 

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym Doradcom Smaku - oto użytkownicy, którzy otrzymują nagrody finansowe:

 

 

elficzna: otrzymuje od nas 500 zł

 

 

witaminkaa: otrzymuje od nas 300 zł

 

 

AZgotuj: otrzymuje od nas 200 zł

 

 

 

Wyróżnionych użytkowników prosimy o kontakt z nami na adres doradcasmaku@doradcasmaku.pl. Poprosimy o przekazanie nam potrzebnych informacji (otrzymają Państwo wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane).

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i przypominamy, że za miesiąc będą wybierani kolejni Doradcy Smaku Miesiąca, a więc każdy wciąż ma szansę wygrać.

 

 

 

DORADCĄ ROBERTA SOWY zostaje natomiast:

 

 

Gary Michy

 

 

Gary Michy otrzymuje, oprócz 'papryczkowego wyróżnienia' specjalny upominek. Zachęcamy do dalszego dodawania przepisów i życzymy kolejnych sukcesów :).

 

Prosimy o przesłanie na adres doradcasmaku@doradcasmaku.pl swojego adresu, na który możemy przesłać nagrodę.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych kulinarnych poszukiwaniach!

 

 

 

Kolej również na wybór BLOGERA MIESIĄCA:

 

Blogerem Miesiąca zostaje użytkowniczka Noruas

 

 

Blog miesiąca znajdziecie TUTAJ.

 

Z tego miejsca gratulujemy pomysłu na prowadzenie recenzji książek kucharskich i za cykl „Książki nie tylko kulinarne” postanowiliśmy właśnie nagrodzić użytkowniczkę Noruas tytułem Blogera Miesiąca. Autorka bloga otrzymuje od nas 500 zł. prosimy o kontakt z nami pod adresem: doradcasmaku@doradcasmaku.pl

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Przypominamy również, że czekamy na Wasze propozycje Doradców Miesiąca. Waszych faworytów możecie rekomendować wysyłając maila na adres: doradcasmaku@doradcasmaku.pl

Komentarze

 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  gratuluję wszystkim nagrodzonym :)
 • 4
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  gratulacje, choć bloger m-ca mnie zaskoczył, za 4 wpisy..
 • 0
  original
  Opublikowano

  SmakolykiJoanny

  Gratuluje wygranym i wybranym :)
 • 2
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  caralajna ?
 • 2
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Wpisy Blogera Miesiąca były naszym zdaniem najlepsze pod względem jakościowym. Przyznajemy, że nie było ich dużo, ale zainteresowała nas ich tematyka.
 • 3
  sv202952
  Opublikowano

  BeataJ

  A miało być wybranych dwóch blogerów, bo w zeszłym miesiącu nikogo nie wybrano....
 • 0
  original
  Opublikowano

  elficzna

  dziękuuuuuuję
 • 3
  original
  Opublikowano

  danusia19671

  Uważam że jest to nie w porządku, odnośnie Blogera miesiąca, cały luty dodawałam wpisy i nie wybrano żadnego blogera. Teraz miało być 2 blogerów i jest jeden co dodał 4 wpisy, dla mnie to kpina
 • 2
  original
  Opublikowano

  witaminkaa

  Dziękuję ślicznie:)
 • 7
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  Doradco każda wymówka jest dobra, szczerze po tym co tu się dzieje większość opuści twe progi
 • 5
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  ja rozumiem stanowisko DS, pamiętam że jak starałam się o tytuł na blogera, to dodałam chyba z ponad 30 wpisów, aż mi się odechciało blogować na parę m-cy, nie jest łatwo wymyślać tematy ciekawych artykułów.. jednak dziwnie się to układa, że raz ktoś ma szczęście a inny musi się napracować, czyli co(?) samo życie lub wygrana w totka..
 • 2
  original
  Opublikowano

  danusia19671

  Jeżeli o mnie chodzi, to już nigdy nie dodam żadnego wpisu
 • 6
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  Nie ma sztywnych zasad przyznawania wyróżnienia, jakim jest Bloger Miesiąca. Do głównych kryteriów jednak należą: ilość wpisów w danym miesiącu, atrakcyjność treści (interesujące tematy, sposób opisania) oraz urozmaicanie wpisu poprzez zamieszczanie precyzyjnie zrobionych zdjęć. Pod uwagę bierze się również to, czy dany użytkownik w niedługim czasie otrzymał już jakieś wyróżnienie. Jeśli tak, to zmniejsza to automatycznie jego szanse na ponowne wyróżnienie. tak mi kiedyś odpisał ds
 • 5
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  i miało być ich dwóch
 • 3
  010
  Opublikowano

  2milutka

  szkoda komentować ...elficzna gratuluję!
 • 3
  original
  Opublikowano

  danusia19671

  Dodawałam codziennie wpisy przez 2 miesiące, i tak jak Doradca napisał. Do głównych kryteriów jednak należą: ilość wpisów w danym miesiącu itd:
 • 6
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  Doradco, a może trzeba było podzielić nagrodę blogera pomiędzy użytkowników z największą ilością wpisów, zdaje się 3 było takich.. to chociaż trochę byliby zadowoleni :D
 • 2
  moje-zdjecie1
  Opublikowano

  Ania321

  Gratuluję wybrańcom :)
 • 2
  original
  Opublikowano

  Gary Michy

  O jaa dostałam wyróżnienie :) Taka niby zwykła papryczka, a jak cieszy :) Dziękuję bardzo za wyróżnienie i gratuluję pozostałym wyróżnionym :)
 • 6
  original
  Opublikowano

  anemon

  Pamiętam, że jakiś czas temu DS swój wybór Blogera Miesiąca argumentował tym, że wpisów było dużo, a były one tego typu: „ To jest naprawdę pyszne” lub „Polecam wam to ciasto”. Takie krótkie zdania plus jeden przepis na cokolwiek, tylko dodawane masowo, nawet po kilka dziennie wtedy wystarczyły, żeby zostać Blogerem Miesiąca. Dziś gdy jak widać kilka osób wzięło na poważnie słowa DS, że wpisów ma być dużo, okazuje się, że wystarczy dodać tylko 3 wpisy, aby zainteresować DS swoimi wpisami. Chcę dodać, że absolutnie nie mam żadnych zastrzeżeń co do tych wpisów, bo po prostu ich nie przeczytałam i dlatego nie wypowiadam się na ich temat, a jedynie na temat uzasadnienia wyboru przez DS. Dlatego rozumiem żal osób, które napracowały się w lutym i w marcu i mają prawo czuć się rozczarowane.
 • 0
  nowe-logo
  Opublikowano

  Noruas

  Dziękuję! Strasznie mi miło za docenienie mojego pomysłu :) Od dłuższego czasy chodziło mi po głowie pisanie bloga, który nie byłby wyłącznie przepisem.
 • 4
  original
  Opublikowano

  ONY_za_kare

  ja też pamiętam zapowiedź że będzie dwóch blogerów miesiąca
 • -1
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Drodzy Doradcy, wybór Blogera Miesiąca był trudny gdyż zauważyliśmy, że wpisy zaczynają się opierać wyłącznie na dodawaniu w treści samych przepisów. Komisyjnie podjęta została decyzja o nie przyznawaniu wyróżnienia osobom, które w taki sposób prowadzą swój blog. Niestety w tym miesiącu musiały przeważyć inne kryteria wyboru, czyli wyłącznie jakość wpisów - kosztem ilości. Mimo szczerych chęci wybraliśmy zaledwie jednego blogera. Oczywiście kryterium ilości jest również ważne, ale przy wyborze Blogera Miesiąca chcielibyśmy, aby jednak towarzyszyły wpisom nie tylko ogromna aktywność, ale i realizowanie ciekawych tematów. Niestety brakuje takich rozwiązań.
 • 6
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  A może wystarczyłby komunikat, o który kiedyś prosiłam DS na temat na jakich zasadach jest wybierany bloger. Mała wzmianka nie dodawajcie przepisów do bloga, interesują nas tematyczne blogi i wszystko jasne. A nie kolejny raz robić z kogoś wariata.
 • 5
  original
  Opublikowano

  anemon

  Oczywiście Izabela masz rację, bo już po raz kolejny dostajemy wyjaśnienia po zaistniałym fakcie, a nie jakby można oczekiwać, że będziemy poinformowani wcześniej o zmianie zasad. Dlatego ja już jakiś czas temu zorientowałam się, że nie warto się starać, a jedynie wystarczy być odpowiednią osobą, która wpisze wszystkie przepisy z księgi do bloga i wtedy zostaje Blogerem Miesiąca. Wtedy obowizują takie zasady. W tym miesiącu padło na kogo innego i mamy nowe zasady. Za miesiąc dowiemy się o kolejnych zasadach. Dziwię się, że komukolwiek jeszcze się chce starać i dodawać wpisy i wierzy w "czyste zasady" jednakowe dla wszystkich.
 • 6
  original
  Opublikowano

  Grazyna0211

  wg. mnie koleżanka-anemon-ma rację nie dla wszystkich w ostatnim czasie zasady na Ds są jednakowe,ja z blogiem dałam sobie dawno spokój bo szkoda mojego czasu a chyba lepsza ze mnie kucharka niż blogerka:)ale ta sprawa dotyczy nie tylko wyboru blogerów miesiąca ale i Doradców Miesiąca mam wrażenie że też zasady przy tym wyborze nie są czyste i jednakowe dla wszystkich,portal stał się bardzo nie przyjazny dla wiernych i stałych użytkowników,teraz wystarczy założyć konto przenieść z innego bloga który się prowadzi 45-50 przepisów,być odpowiednią osobą i już się jest wyróżnionym i zauważonym a inni muszą się niestety napracować
 • 5
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  w moim przypadku pisałam tylko tu na blogu i mu poświęciłam cały miesiąc ale pisanie mnie wciągało i pisać będę dalej
 • 4
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  też mam takie wrażenie, że jak DS chce kogoś nagrodzić to nagradza i nie ważne ile i jakie ta osoba dodaje przepisy czy wpisy na blog, a jak nie chce komuś dać, to nie nagradza ..i nie wiem od czego to zależy, ale na pewno nie ma żadnych stałych zasad.. ani nie wydaje się to sprawiedliwe.. szkoda
 • 2
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Drodzy Doradcy, zasady wynagradzania użytkowników były wyjaśniane wielokrotnie. Pisaliśmy, że nie zawsze czynnik ilościowy jest decydujący. Przede wszystkim brana jest pod uwagę inwencja użytkownika, jego pomysłowość, jakość dodawanych zdjęć oraz walory merytoryczne odnoszące się do treści przepisów. Ponadto brana jest pod uwagę także aktywność użytkowników. Zgadzamy się jednak, że w regulaminie powinien się znaleźć dodatkowy, jasny zapis informujący o tym jakie czynniki wpływają na wybór Doradców Miesiąca i Blogera Miesiąca.
 • 0
  original
  Opublikowano

  AZgotuj

  Bardzo dziękuję za papryczkę. Nie spodziewałam się . Gratuluje już majowym blogerom.

Dodaj komentarz