Aktualności Doradcy Smaku

original

"Kuchenne rewolucje" – Cieszyński browar mieszczański

 

 

Dzisiaj kolejny odcinek nowej serii Kuchennych Rewolucji. Jakie tajemnice kryje w sobie Cieszyński browar mieszczański, do którego zajrzała z ekipą telewizyjną Magda Gessler? Czy po raz kolejny potrzebne będą rządy twardej ręki? O tym już dzisiaj o 21.30 w TVN.

 

Do obejrzenia zapowiedzi odcinka zapraszamy na stronę tvn.player.pl

 

Zapraszamy do oglądania w czwartki o godz. 21.30. 

Powtórki - sobota 18.00.

Komentarze

 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  już się nie mogę doczekać, ale jeszcze tylko dwie godzinki i oglądamy :)
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Jestem rodowitym Cieszyniakiem ,. ale od ponad 20 lat mieszkam za granica. Czesto ogladam program Pani Gessler (jestem pelen podziwu dla jej kulinarnego kunsztu), wiec z niecierpliwoscia czekalem na ten odcinek. No i stalo sie - wstydze sie za ta cieszynska restauracje, a wlasciciele (w sumie wygladajacy na inteligentnych ludzi) to jakas masakra. Oszustwo, skapstwo (pensja dla KUCHARZA)oraz niechlujswo. WSTYD i HANBA Katastrofa - nawet po programie nie mam ochoty tam pojsc. Natomiast czeski Motorest ( w Bystricy nad Olza) pokazany w programie to rewelacja -tanio i smacznie bez oszukiwania. Witold M.
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  Witold M. - kolejny znawca gastronomii oraz jak widzę stały bywalec mieszczanskiego. A może by tak mniej jadu i nienawisci w postach? Poza tym zauważam, że Pan się powtarza - ten sam komentarz pojawił się na stronie Gazety Codziennej. I niech się pan nie chwali mieszkaniem za granią - polactwo z pana i tak wychodzi. Pozdrawiam, Cieszynianka
 • 0
  no-avatar
  Opublikowano

  Anonim

  już się nie mogę doczekać, ale jeszcze tylko dwie godzinki i oglądamy

Dodaj komentarz