Aktualności Doradcy Smaku

original

Nowy sezon "Ugotowanych"!

Program „Ugotowani” zdobył grono miłośników dzięki atrakcyjnemu formatowi oraz niezwykłej popularności tematu kulinariów. W każdym odcinku występują cztery osoby, których zadaniem jest przygotować kolację dla pozostałych uczestników. Po każdym spotkaniu odbywa się ocena podanych dań, jak i atmosfery panującej podczas kolacji - zwycięzca zdobywa 5 tys. złotych. Konkurs na najlepszy wieczór może wygrać każdy, czasem nawet najsłabszy zawodnik, który jednak zdobędzie uznanie pozostałych uczestników. Jednak dla wielu nie pieniądze są tu najważniejsze, a sama wygrana, czyli tytuł najlepszego gospodarza i kucharza wieczoru! Rywalizacja pomiędzy zupełnie różnymi ludźmi, odmiennymi temperamentami, upodobaniami i osobowościami na polu kulinariów zawsze przynosi wiele emocji. Za każdym razem to całkowicie inne spotkanie i inna atmosfera, od pełni radości i zabawy po zaciekłą rywalizację. „Ugotowanym” towarzyszy wiele emocji, a elementu komediowego dostarcza charakterystyczna, lekko sarkastyczna narracja.

 

 

Zapraszamy przed telewizory - emisja programu dzisiaj o godz. 18.00 w TVN.

Zapowiedź odcinka znajduje się na stronie tvnplayer.pl

Komentarze

 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  bardzo lubię ten program, została juz niecała godzina i mam nadzieję, że dzisiaj go pooglądam :)
 • 0
  no-image-available-icon-web1
  Opublikowano

  caralajna

  też lubię ten program, choć brytyjskia wersja 'come dine with me' jest ciekawsza. wartoby skopiować pomysł z występowaniem celebrytów, z wygraną na cele charytatywne.
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  @caralajna, całkiem możliwe, że w tym sezonie pojawią się jakieś zmiany :).
 • 0
  original
  Opublikowano

  migotka28

  lubie oglądac ten program:)
 • 0
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  miałam nosa co do osoby wygranej ,tancerz miał super dania...,a pani architekt nawet z bułkami nie mogła sobie poradzić ...

Dodaj komentarz