Aktualności Doradcy Smaku

original

Zostań Mistrzem Smaku!

1. Co 3 miesiące wybierać będziemy 5 Mistrzów Smaku, którzy będą mogli oceniać przepisy w naszym serwisie. Udostępnimy im skalę oceny od 1 do 5 gwiazdek.

2. Za każdy oceniony przepis Mistrz Smaku otrzyma 1 punkt.

3. W ciągu 3 miesięcy ocenić można maksymalnie 18 000 przepisów.

4. Oceny służą wyróżnieniu najlepszych przepisów w serwisie. Przepis, który otrzymał ocenę o wartości co najmniej 4 zostaje oznaczony jako rekomendowany przez Mistrza Smaku. Rekomendacje będą widoczne dla wszystkich na stronie DoradcaSmaku.pl. Oceny niższe niż 4 nie będą podane do publicznej wiadomości.

 

 

Jak zostać Mistrzem Smaku i zyskać możliwość oceny przepisów?

 

W pierwszym etapie eliminacji zbieramy Wasze zgłoszenia. Zgłosić swoją kandydaturę może każdy kto spełnia przynajmniej dwa z trzech poniższych kryteriów:

a) co najmniej raz był wyróżniony jako Doradca Smaku Miesiąca, Doradca Mistrza Sowy lub Bloger Miesiąca,

b) jest zarejestrowany w serwisie DoradcaSmaku.pl przez okres co najmniej 6 miesięcy od daty zgłoszenia,

c) dodał w serwisie DoradcaSmaku.pl minimum 500 przepisów

 

Na zgłoszenia czekamy do 17 stycznia 2013, prosimy je kierować na nasz adres: doradcasmaku@doradcasmaku.pl.

 

1 lutego 2013 spośród wszystkich zgłoszeń Zespół DoradcaSmaku.pl wyłoni 5 osób, którym na okres 3 miesięcy zostanie udostępniona funkcja oceny przepisów. Mistrzowie Smaku zostaną wybrani na podstawie takich kryteriów jak merytoryczny wkład w życie serwisu oraz wysoka jakość dodawanych treści.

 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacją Regulaminu serwisu. Znajdziecie tam jeszcze więcej szczegółów na temat Mistrzów Smaku.

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  Wacław

  Brawo dla Doradcy,że wziął po uwagę sugestie innych doradców na temat regulaminu MS i ustalił max.liczbę ocenianych przepisów :)
 • 0
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  tez mi to się podoba ale szanse marne by takie wyróżnienie dostać ...
 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  zgadzam się z Wacławem, jakiś limit bmusi być :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Jolanta_P-S

  Szkoda mojego zachodu, spełniałam wszystkie 3 kryteria, a i tak wybrano kilka osób z małym stażem i mniejsza liczbą przepisów, dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, a ja nie lubię się dwa razy o to samo prosić
 • 0
  original
  Opublikowano

  ben-ka

  Jolanta P-S też mam takie same odczucia,że na tym portalu moje wysiłki są bez szans:( i to niezależnie w jakiej dziedzinie.
 • 0
  dscn0385-kopia
  Opublikowano

  Habibi

  A mnie się zdaje, że zostanie Mistrzem Smaku, to powinno być wyróżnienie ze strony Doradcy - i to powinna być nominacja Doradcy, a nie dobrowolne zgłoszenia - wtedy może nie byłoby takich niedomówień, jak obecnie... wszyscy chyba mają na myśli jedną osobę i jej działania...
 • 0
  logo-fb-nowe
  Opublikowano

  PaniMISIOWA

  Mi udało się zostać Mistrzem Smaku, mam spory staż i dużo przepisów... Może Mistrzowie powinni być podawani do wiadomości? Wydaje mi się, ze nie byli. Nie przesadzam też z ocenianiem, myślę, że nie wykorzystam nawet połowy limitu...Uważam, ze limit to bardzo dobry pomysł. Widziałam, że ktoś miał ponad 20tyś w jednym miesiącu :-S PS. Głosowanie zajmuje jednak dużo czasu, nie każdy ma na to ochotę, więc chyba dlatego powinniśmy się zgłaszać (mi około 1,5godz dziennie zanim zapoznam się z przepisami...). Może mi się udało dlatego, że uzasadniłam dlaczego to powinnam być ja, a nie tylko napisałam, ze się zgłaszam.
 • 0
  no-image
  Opublikowano

  mirosława4

  no i może @PaniMISIOWA to jeden z uczciwie wybranych MS ponieważ Mym zdaniem nie robiła wyścigu szczurów na portalu tylko oceniała uczciwie bo nie wierzę aby ktoś był w stanie zweryfikować dokładnie minimum 100 przepisów i je ocenić ale nie mnie to oceniać,a poza tym zauważyłam że DS nie traktuje wszystkich jednakowo ale może to są tylko moje odczucia... :( a odnośnie wyboru MS to zgadzam się z @Habibi Cuisine
 • 0
  dscn0385-kopia
  Opublikowano

  Habibi

  PaniMISIOWA - większość z nas (tak przypuszczam po wielu komentarzach) ma na myśli jedną osobę i to nie jesteś Ty ;) ...ale mam nadzieję, że DS podejdzie do sprawy ambitnie, rozliczając i tego Mistrza z osiągnięć :)
 • 0
  received_1208638852592767
  Opublikowano

  Konczi

  Ja uważam że Mistrzowie Smaku powinni być podani do wiadomości i aby dać ocenę powinny uzasadnić odpowiednim komentarzem, właśnie zostałam oceniona na 2 moich przepisach bez uzasadnienia, zero komentarza ale po co ważne że Mistrz dostał punkty prawda? :)
 • 0
  avatar-1
  Opublikowano

  Anna133

  A ja szans nie mam bo nie mam 500 przepisów :( ale nie potrafię dodawac po 5 przepisów z tym samym składnikiem , po za tym rok ma 365 dni, tyle gotujemy obiadów i nie zawsze coś nowego, więc ciężko jest dodać tyle nowych potraw , nawet dodając do tego pieczenie ciast :( ale staram się jak mogę i coś tam sobie gotuję :) wiele się tutaj nauczyłam , jestem z tego bardzo zadowolona .A MS powinien wybierać Doradca ;)
 • 0
  original
  Opublikowano

  iziona

  Tak do końca nie rozumiem co ma na celu ta funkcja, ale zgadzam z Habibi, że jak już istnieje to powinno to być wyróżnienie.
 • 0
  original
  Opublikowano

  SylwiaMagdaSabin

  bardzo mi się podoba ten pomysł, super
 • 0
  original
  Opublikowano

  jozefinach

  Teraz kiedy już widać ilość punktów danych przez "Mistrzów smaku", chciałabym dostać informacje dokładnej oceny czyli np. dlaczego dany przepis został oceniony na pięć punktów, a inny przepis dostaje cztery. Dlaczego, tego nie wiem? Gdybym posiadała takie informacje możliwe, że mogłabym coś poprawić skoro robię coś źle. Poza tym możliwe, że mogłabym się czegoś nauczyć. Teraz nic nie wiem oprócz tego, że ktoś anonimowy stwierdził, że dany przepis zasłużył na cztery a nie na pięć punktów. Wolałabym aby punkty dane przez "Mistrzów smaku" były nadal niewidoczne.

Dodaj komentarz