Aktualności Doradcy Smaku

original

Aktualizacja Regulaminu serwisu DoradcaSmaku.pl

 

Już niedługo udostępnimy Wam aplikację mobilną DoradcaSmaku, dzięki której znajdziecie szereg kulinarnych inspiracji na swoim telefonie. W zwiazku z tym będziemy was prosić o wyrażenie zgody na możliwość przeglądania dodawanych przez Was przepisów na urządzeniach mobilnych.

 

 

 

§ 4 Zawartość w serwisie DoradcaSmaku.pl

(...)

Użytkownik serwisu wyraża zgodę na modyfikację oraz wykorzystanie umieszczonej przez niego Zawartości w serwisie DoradcaSmaku.pl, GaleriaPrzepisów.pl, facebook.com/DoradcaSmaku,facebook.com/GaleriePrzepisow   nk.pl/#doradcasmaku oraz w aplikacji mobilnej Doradca Smaku.

 

 

W przypadku ewentulanych pytań/ wątpliwości prosimy o kontakt na adres doradcasmaku@doradcasmaku.pl.

Komentarze

 • 0
  dscn5893
  Opublikowano

  bietka

  pewnie że się zgadzam :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  cukiereczek

  Wyrażam zgodę na modyfikację oraz wykorzystanie umieszczonej prze mnie Zawartości w serwisie DoradcaSmaku.pl, GaleriaPrzepisów.pl, facebook.com/DoradcaSmaku,facebook.com/GaleriePrzepisow nk.pl/#doradcasmaku oraz w aplikacji mobilnej Doradca Smaku. Elżbieta Pawelec
 • 0
  original
  Opublikowano

  danusia19671

  wyrażam zgodę na modyfikację oraz wykorzystanie umieszczonej przez niego Zawartości w serwisie DoradcaSmaku.pl, GaleriaPrzepisów.pl, facebook.com/DoradcaSmaku,facebook.com/GaleriePrzepisow nk.pl/#doradcasmaku oraz w aplikacji mobilnej Doradca Smaku.
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Już niebawem dodając przepis w serwisie wymagane będzie oznaczenie takiego oświadczenia. Dlatego nie wymagamy już teraz deklaracji.

Dodaj komentarz