Aktualności Doradcy Smaku

original

Wpis tygodnia punktowany podwójnie! Sprawdźcie jak go zdobyć


Uwaga! Ogłaszamy dodatkową możliwość zdobycia punktów – Co tydzień wybieramy najlepsze wpisy tygodnia, za które przyznajemy 1000 punktów. W ramach wpisu tygodnia, jeśli wybierzemy wpis wideo, podwajamy stawkę! 2000 punktów za wpis tygodnia, który będzie pochodził z Wideobloga. Zachęcamy do aktywności!

 

Jak dodać wpis wideo?

 

By dodać wpis w formie Wideobloga w zakładce Wideo należy użyć przycisku „Dodaj swoje wideo”. Następnie w dolnej części należy oznaczyć w odpowiednim miejscu, że wpis jest wpisem wideo.

 

Swój film należy umieścić w portalu youtube.com (tutaj kilka kroków, o tym jak należy dodać film wideo w Youtube - w formie tekstu: https://www.youtube.com/t/about_getting_started oraz  w formie wideo:https://www.youtube.com/watch?v=vFE6PSo_dg8).

 

Otrzymany link należy umieścić w odpowienim oknie formularza DoradcaSmaku.pl. Warto dodać również kilka słów o filmie. Następnie wcisnąć przycisk, który prześle wprowadzone dane na serwer – i gotowe!

 

 

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  Mienta

  Super :) Lubię kręcić filmiki chociaż trochę czasu na to brakuje ;) z pewnością coś dodam :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  smakosz1988

  Uważam że dla każdego kto nienagannie nakręci filmik o długości minimum 3 minuty począwszy od etapu przygotowania do zakończenia powinny być punkty.Jeśli za zdjęcie jest 20 pkt,to powinno za film być 50pkt.Ja wiem że jest to frajda i oczekiwanie czy to akurat "ja " wygram ,ale lubię gdy praca też zostaje doceniona.
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Pomyślimy o takim systemie punktacji w przyszłości. Uważamy, że stawka 2000 punktów jest na tyle duża, że warto podjąć wyzwanie.
 • 0
  original
  Opublikowano

  BernadettaP

  A ja nie oglądam filmików kulinarnych i też pewnie nie prędko zabiorę się za ich nakręcanie. Myślę, że extra punkty dla osób, które nakręcą świetny film, to naprawdę super pomysł. Odgórne ustalenie punktacji za film może jednak w mojej ocenie spodować zalanie serwisu falą bardziewiarskich video przepisów.

Dodaj komentarz