Aktualności Doradcy Smaku

original

„Wakacyjny przepis” – pierwszy zwycięski wpis

 

 

Wybór wpisu okazał się naprawdę trudny. Wśród Waszych zgłoszeń pojawiło się mnóstwo fantastycznych, letnich inspiracji. Szalenie podobało nam się to, że pojawiły się smaki zarówno egzotyczne, jak i te całkiem swojskie, ale w niekonwencjonalnej odsłonie. W swoich wpisach zachwycaliście się m.in. serkiem ricotta - wykorzystywanym na liczne sposoby, zniewalającym smakiem niespodziewanie odkrytego sosu cytrynowego, także egzotycznym walenckim napojem Horchata de chufas, czy efektem połączenia mięsa, sera feta i cukinii. Z tak licznego grona musieliśmy wybrać jednak tylko jednego zwycięzcę. Jest nim Mienta, która skierowała nasz wzrok na bogactwo smaku serów.

 

Okazuje się, że nasze rodzime festiwale żywności oferują mnóstwo atrakcji. Dzięki nim możemy odkryć oryginalne produkty lub potrawy. O tym też pisze w swoim wpisie Mienta, zachwycając się zdobytymi na jarmarku serami. Z serowych zdobyczy powstało oczywiście mnóstwo ciekawych dań. Gorąco zachęcamy więc do zapoznania się z treścią zwycięskiego wpisu, który z ogromną przyjemnością nagradzamy dodatkowymi punktami w ilości 2500!

 

 

  1

       Fot. Mienta

 

 

Przypominamy jednocześnie o tym, że konkurs wciąż trwa, a my czekamy na Wasze „Wakacyjne przepisy”! Kolejny wpis wyłonimy w następny czwartek – 30 sierpnia.

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  niedozywiona

  gratuluję i mimo wszystko musze przyznać, że wpis jest bardzo ciekawy i od razu wpadł mi w oko :)
 • 0
  avatar-1
  Opublikowano

  Anna133

  gratulacje , ja to nie mam takich pomysłów ;)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Monika111

  Gratuluję :) Wpis smakowity...
 • 0
  original
  Opublikowano

  miszelka

  Gratulacje, super pomysły :)
 • 0
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  gratulacje
 • 0
  original
  Opublikowano

  ewaa

  Gratuluję :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Mienta

  Bardzo ale to bardzo dziękuje:) Kilka dni byłam poza zasięgiem internetu i teraz mam miła niespodziankę :) Cieszę się, że mój wpis się spodobał i oczywiście z dodatkowych punktów również :) Dzięki za wszystkie miłe komentarze :)

Dodaj komentarz