Aktualności Doradcy Smaku

original

Zostań Doradcą Smaku Miesiąca - Płacimy za przepisy!

Co miesiąc wybieramy Doradców Miesiąca, a wybór spośród tylu kandydatów jest coraz trudniejszy. Chcielibyśmy, byście pomogli nam w tej co miesięcznej decyzji, z racji tego, że z miesiąca na miesiąc liczba Doradców Smaku wzrasta. Jeśli czujecie, że to Wy powinniście zostać wybrani jako Doradca Smaku Miesiąca, by otrzymać nagrodę finansową, wystarczy, że zgłosicie swoją kandydaturę na doradcasmaku@doradcasmaku.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. Jeśli uważacie, że Wasz ulubiony DoradcaSmaku do tej pory został niedoceniony, dajcie mu szansę i zgłoście go również do nas. 

 

Czekamy na Wasze typy!

 

Co miesiąc wśród wszystkich Doradców Smaku (w szczególności tych o największej liczbie punktów w danym miesiącu), specjalne jury, wybierać będzie 3 najlepszych, którzy otrzymają nagrody finansowe.

 

Więcej informacji znajduje się tutaj.

Komentarze

  • 0
    no-image-available-icon-web1
    Opublikowano

    caralajna

    a ja od dawna co miesiąc trzymam kciuki za Rafał / Kinga http://www.doradcasmaku.pl/profil/7565/ bo dziewczyna ma świetne przepisy, ładne zdjęcia i do tego jest aktywna i koleżeńska.. może więc w sierpniu zostanie dostrzeżona(?) pozdrawiam :)

Dodaj komentarz