Aktualności Doradcy Smaku

original

Nowość w naszym serwisie: Wirtualny Doradca!

 

 

Na doradcasmaku.pl pojawił się już nowy baner, który kieruje nas do świata kulinarnych inspiracji. Znajdziecie tam jeszcze większą bazę przepisów, ciekawostek i porad kulinarnych. Dowiecie się więcej na temat tradycyjnych potraw, kuchni świata, a także niezbędnych w każdej kuchni produktów. Oprócz tego możecie rozwiązać testy, które potwierdzą Wasze kulinarne mistrzostwo.

 

 

 

 

WirtualnyDoradca.pl składa się z sześciu kategorii: Przepisy i Produkty, Wirtualna Szkoła Gotowania, Strefa AGD, Kuchnie Świata i Gotowanie przez cały rok. Co kryje się za tymi nazwami?

 

 

 

 

 

Przepisy i Produkty

 

Tutah możesz błyskawicznie wyszukać przepisy na każdą okazję. Znajdziecie tu wiele propozycji, bez względu na to, czy poszukujecie pomysłu na pyszne danie wegetariańskie, czy też inspiracji do przygotowania smakowitych potraw grillowych. Nie zabraknie także ciekawostek i pomysłów Roberta Sowy na zastosowanie produktów Prymat, Kucharek, Smak.

 

 

 

 

Wirtualna Szkoła Gotowania

 

Dzięki Wirtualnej Szkole Gotowania każdy może uzyskać tytuł Mistrza Kuchni! Gotujcie z Klubem Szefów Kuchni, oglądajcie Triki Roberta Sowy i czytajcie praktyczne porady, które ułatwią Wasze kulinarne zmagania. Na koniec wystarczy się zalogować, aby podjąć wyzwanie i rozwiązać nasze kulinarne testy.

 

 

 

 

Strefa AGD

 

Dzięki wskazówkom w Strefie AGD przygotowanie codziennych posiłków stanie się jeszcze łatwiejsze. Poznajcie tajniki pieczenia mięs oraz przygotowywania smakowitych ciast i deserów. Nowoczesne sprzęty AGD marki Bosch oferują szereg rozwiązań, dzięki którym potrawy nabierają pożądanych walorów. Może wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie?

 

 

 

 

Kuchnie Świata

 

Nie tylko na urlopie warto próbować smaków z różnych zakątków świata… W Wirtualnym Doradcy znajdziecie szereg kulinarnych pomysłów na przygotowanie różnorodnych, narodowych potraw. Poznacie mnóstwo ciekawostek i dowiecie się, jakie produkty najlepiej wykorzystać.

 

 

 

Gotowanie przez cały rok

 

Skorzystajcie z naszego Wirtualnego Kalendarza, dzięki któremu nie przegapicie już żadnej okazji na przygotowanie kulinarnej uczty. Wybierzcie interesującą Was datę i przygotujcie dania dedykowane wybranym świętom. Niektóre okazje są naprawdę zaskakujące - przeczytajcie sami.

 

 

 

 

Zapraszamy do wirtualnego świata kulinarnych inspiracji!!

Komentarze

 • 0
  ja
  Opublikowano

  IZABELA29

  podoba mi się to !!!! :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Aga20

  super;) podeszłam do testów bez czytania trików i oglądania filmikow i wszystkie zaliczyłam;) Fajna wyszukiwarka i inne pomysły;)
 • 0
  original
  Opublikowano

  ewaa

  super;)
 • 0
  profilowe
  Opublikowano

  Doradca Smaku

  Cieszymy się z miłych komentarzy:)
 • 0
  original
  Opublikowano

  alaaa

  fajne
 • 0
  original
  Opublikowano

  SylwiaMagdaSabin

  super, dopiero teraz odkryłam to

Dodaj komentarz