Aktualności Doradcy Smaku

original

Wpis Tygodnia: Syrop z polnych stokrotek

 

 

Anemon zaskoczył nas w tym tygodniu sporą ilością wpisów z cyklu „Domowa apteczka”. Dlatego też za ciekawe pomysły i piękne wykonanie nagradzamy tysiącem punktów wpis „Syrop z polnych stokrotek w domowej apteczce”.  Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji o tym, co takiego ma w sobie stokrotka, że warto z niej przyrządzić syrop.

 

 

1

Fot. anemon

 

 

Anemonowi serdecznie gratulujemy, a wszystkim Wam przypominamy, że przesłane od Doradcy Smaku 1000 punktów może posłużyć wybraniu wymarzonej nagrody z naszego Katalogu. Co miesiąc macie szansę również otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Komentarze

 • 0
  original
  Opublikowano

  BernadettaP

  Moje przeczucie nie zawiodło- gratuluję Dorotko :)
 • 0
  original
  Opublikowano

  Beatris

  Gratuluję. Wpis rewelacyjny.
 • 0
  original
  Opublikowano

  anemon

  Bardzo się cieszę i dziękuję za nagrodę, już się zastanawiam na co ją wymienić. Wam dziewczyny dziękuję za gratulacje, Bernadetta Ty to chyba wróżką jesteś, bo ja nie miałam przeczucia, bo wpisów w tygodniu było wyjątkowo dużo i wszystkie ciekawe. Beartis rewelacyjny to jest ten syrop, serdecznie polecam.
 • 0
  original
  Opublikowano

  safcia

  serdeczne gratulacje
 • 0
  original
  Opublikowano

  anemon

  Dziękuję safcia.

Dodaj komentarz