Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

XII tura konkursu – Zadaj pytanie o… zapiekanki

XII tura konkursu – Zadaj pytanie o… zapiekanki

Zapiekanki to już ostatni z konkursowych tematów, a także ostatnia okazja do postawienia ważnych pytań kulinarnych Robertowi Sowie. Wierzę, że kochacie zapiekanki nie tylko jeść, ale także przyrządzać. To kolejne z dań, które otwierają całe mnóstwo możliwości i pozwalają na puszczenie wodzy wyobraźni. Wystarczy połączyć kilka składników, które posypujemy szczyptą ulubionych przyprawi…i gotowe. Ale czy na pewno? Czy to faktycznie takie proste?

Makaronowe, ziemniaczane, ryżowe… jest ich całe mnóstwo! Ja najbardziej kocham te ziemniaczane, lecz przeważnie przygotowuję według podobnej metody, łącząc zwykle te same składniki. Szukam inspiracji na ziemniaczaną zapiekankową rewolucję. A Wy? Bardzo jestem ciekaw Waszych rozmyślań nad brytfanną czy żaroodpornym naczyniem, które za moment pragniecie umieścić w piekarniku. Zapiekanka to szybkie danie, które nie tylko jest pyszne, ale też najlepiej z możliwych sposobów zaspokaja głód. Typowe comfort food, rewelacja dla kubków smakowych!

Zwycięzca w tej turze będzie tylko jeden. Jednak warto powalczyć, gdyż czekają atrakcyjne nagrody: pytanie pojawi się na antenie TV POLSAT w programie Roberta Sowy, otrzymacie zestaw przypraw Prymat, a także zyskacie 600 punktów w Serwisie.

Na Wasze zgłoszenia czekam do 07.07.2016 roku, do godziny 23:59.

ZASADY KONKURSU:

1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu konkursu.
2. Wysłanie zgłoszenia konkursowego odbywa się poprzez jedną z możliwych dróg dostarczenia: 
a) Wysłanie maila na pocztę elektroniczną: [email protected] 
b) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Facebooku https://www.facebook.com/DoradcaSmaku pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział;
Zgłoszenia opublikowane w innych miejscach niż powyżej nie będą brane pod uwagę.
3. W zgłoszeniu powinno znaleźć się: 
a) Pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
b) Zdjęcia przedstawiające twarz Uczestnika 
4. Uczestnik konkursu może zostać laureatem maksymalnie dwa razy.
5. Uczestnik konkursu może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń w czasie trwania całego konkursu, jak również w poszczególnych jego turach.
Szczegółowe informacje w REGULAMINIE.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak