XI Tura konkursu! Zadaj pytanie o…danie jednogarnkowe!

20.12.2015
XI Tura konkursu! Zadaj pytanie o…danie jednogarnkowe!

Wiele jest takich dań, które przygotowane w jednym naczyniu oczarowują smakiem, kolorem i zapachem. Ich moc tkwi nie tylko w odpowiednim połączeniu produktów, ale także w ich doskonałym przyprawieniu.

Jeden garnek, a tak wiele możliwości. Możemy je przygotować dosłownie ze wszystkiego. Jednak czy na pewno? Czy faktycznie do garnka wrzucić można dowolne składniki, a i tak zawsze powstanie coś pysznego? Na pewno nie! Jak w każdym daniu produkty muszą ze sobą współgrać i połączone w całość harmonijnie smakować.

Już dzisiaj możecie zapytać o wszystko, co dotyczy dań jednogarnkowych i raz na zawsze skończyć z wątpliwościami. Dzięki takim podpowiedziom już wkrótce będziesz mógł częstować bliskich idealnie sycącymi potrawami, które uwiodą ich smakiem i aromatem dobranych przypraw.

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 22.12.2015 r., do godziny 9:00.


Zachęcamy do przesyłania swoich zgłoszeń w formie własnego zdjęcia z załączonym pytaniem w formie tekstowej oraz jako video. Istnieje też możliwość przesyłania swoich zgłoszeń konkursowych w formie samego tekstu. W zależności od nadesłanej formy zgłoszenia Laureaci mogą otrzymać:
- Zestaw przypraw Prymat i 2000 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie video.
- Zestaw przypraw Prymat i 1000 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie zdjęcia z załączonym pytaniem w formie tekstowej.
- 600 punktów do wykorzystania w Serwisie otrzymają Laureaci, którzy prześlą swoje zgłoszenie w formie tekstu.


ZASADY KONKURSU:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu konkursu.
2. Wysłanie zgłoszenia konkursowego poprzez jedną z możliwych dróg dostarczenia:
a) Wysłanie maila na pocztę elektroniczną: [email protected]
b) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Facebooku https://www.facebook.com/DoradcaSmaku pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział;
c) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Instagramie https://www.instagram.com/explore/tags/doradcasmaku/ pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział; użytkownik powinien oznaczyć wpis konkursowy hasztagiem #odkrywamyszekretgotowania
d) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku pod aktualnością zapowiadającą poszczególną turę konkursu.
Zgłoszenia opublikowane w innych miejscach niż powyżej nie będą brane pod uwagę.
3. W zgłoszeniu powinno znaleźć się:
a) Pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
b) Uczestnik może zgłosić swoje pytanie w trzech akceptowalnych formach:
- Filmu, w którym Uczestnik zada pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
- Zdjęcia przedstawiające twarz Uczestnika oraz pytania w formie tekstowej dotyczące tematu przewodniego konkursu.
- Pytanie w formie tekstowej dotyczące tematu przewodniego konkursu.
Szczegółowe informacje w REGULAMINIE.

 

 

 

 

Udostepnij:

Komentarze (0)

prymat