Wybór Doradców Smaku Miesiąca za styczeń 2019

31.01.2019
Wybór Doradców Smaku Miesiąca za styczeń 2019

Drodzy Doradcy – oto przed Wami lista osób, które zdobyły tytuł Doradcy Miesiąca oraz tytuł Komentatora Miesiąca. Jednocześnie informuję, że jest to ostatni wybór Doradcy Smaku Miesiąca w naszym serwisie. Więcej informacji znajdziecie poniżej – zapraszam!

W styczniu tytuł Doradcy Smaku miesiąca otrzymują:

1.  MYSZA75 otrzymuje 500 złotych.

2.   BEN-KA otrzymuje 300 złotych.

3.  DIANA RUSIŁOWICZ otrzymuje 200 złotych.

Podczas wyboru Doradców Smaku Miesiąca kieruję się następującymi kryteriami: jakość przepisów i zdjęć, ilością publikacji oraz aktywnością w serwisie.

Komentatorzy Miesiąca Doradcy Smaku w styczniu to: BABECZKA35BIETKA, ANEMON Wasze zaangażowanie jest bardzo cenne i dziękuję za aktywne uczestnictwo w życiu serwisu. Te osoby otrzymają upominki kulinarne :)

W tym miesiącu w serwisie „Doradca Smaku” wyróżniała się użytkowniczka  MYSZA75. Bezdyskusyjnie zdobywa pierwsze miejsce, bo dodała najwięcej różnorodnych i ciekawych przepisów, które mają estetyczne oraz apetyczne zdjęcia. Szczególnie spodobały mi się propozycje: roladki z dynią i batatem, gniazdka z cielęciny, pączki serowe z orange curd czy czekoladowy sernik z bananami i gruszką.

Drugie wyróżnienie otrzymuje BEN-KA. Jej przepisy są nieskomplikowane, tradycyjne, ale zawierają ciekawe dodatki. Na przykład zupa soczewicowa z kiszonym ogórkiem lub swojski chleb z czarnuszką.

Trzecią wyróżnioną osobą jest DIANA RUSIŁOWICZ. Wśród przepisów tej użytkowniczki znajdziecie różnorodne dania: desery, potrawy bezglutenowe, ale też sprawdzone przepisy bazowe na przykład na gofry idealne, krem budyniowo-chałwowy czy sernik z domowym mlekiem skondensowanym.

Wyróżnienie Roberta Sowy otrzymuje ELISSA za aktywność i proponowane przepisy na desery i ciasta.

Użytkowników, którzy zostali wyróżnieni w styczniu, proszę o kontakt na adres [email protected]. Poproszę o przekazanie potrzebnych informacji (otrzymacie wiadomość, jakie dokładnie dane są wymagane).

Pisałem we wstępie, że styczniowy wybór Doradcy Smaku Miesiąca jest ostatnim w serwisie Doradca Smaku. Planuję dla użytkowników portalu wiele różnorodnych tematycznie konkursów i atrakcji, które dadzą Wam możliwości zaprezentowania umiejętności kulinarnych. Przewiduję mnóstwo ciekawych nagród. Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie w tworzenie serwisu Doradca Smaku – Wasze przepisy są ciekawe i stanowią inspirację dla ogromnej grupy odbiorców naszego serwisu. Liczę na to, że nadal będziecie publikować przepisy, komentować i uczestniczyć w życiu portalu.  Zaglądajcie na Fanpage.

Zachęcam do publikowania przepisów, zaglądajcie na konto na Instagramie, gdzie codziennie pojawiają się kulinarne propozycje. Gratuluję osobom wyróżnionym i zapraszam do udziału w konkursach!

Udostepnij:

Komentarze (9)

bietka 20.02.2019 13:40
Dziękuję za nagrodę: fartuch i super książkę Roberta Sowy "Uczta", są tam bardzo fajne przepisy :)
mysza75 06.02.2019 17:44
Dziękuję bardzo za wyróżnienie i gratuluję pozostałym :-)
anemon 02.02.2019 17:30
Gratuluję zwyciężczyniom i dziękuję za wyróżnienie.
Bożena Matuszczyk 01.02.2019 20:43
Wielka szkoda że to ostatni wybór Doradcy Smaku, mam tylko nadzieję że to nie koniec serwisu. Czekamy z niecierpliwością na nowości o których pisze Doradca Smaku no i na pierwszy ciekawy konkurs.
norweska20 01.02.2019 18:50
Oj a ja zgromadzilam tyle przepisów i miałam zamiar je pododawać...szkoda ze kolejny atrakcyjny walor tej strony upadł:( oby konkursy szybko się pojawiły ...ech
bietka 01.02.2019 17:04
Szkoda, że to ostatni wybór Doradcy Smaku Miesiąca w tym serwisie, teraz to chyba jeszcze bardziej zmniejszy się ilość dodawanych przepisów, chyba że, tak jak Doradca pisze będzie dużo różnorodnych tematycznie konkursów i atrakcji i mnóstwo ciekawych nagród . To kiedy ruszy pierwszy konkurs ?
ben-ka 01.02.2019 16:32
Dziękuję i gratuluję wszystkim nagrodzonym :)
Bożena Matuszczyk 01.02.2019 14:52
Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych.;)
bietka 01.02.2019 13:44
Dziękuję bardzo Drogi Doradco :) Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych, w szczególności dla MYSZA75 należy Ci się ta nagroda :)
mysza75 06.02.2019 17:45
Dziękuję bardzo :-)
prymat