Wpisy Tygodnia: punkty rozdane!

06.02.2012
Wpisy Tygodnia: punkty rozdane!

 

 

Tak, jak pisaliśmy wcześniej – z racji małego zamieszania na naszej stronie, jakie miało miejsce ostatnimi czasy – wyróżniamy dzisiaj aż dwa wpisy, które urzekły nas pod wieloma względami. Musimy także przyznać, że w poprzednich dwóch tygodniach powstało mnóstwo ciekawych publikacji na Waszych blogach i najchętniej wyróżnilibyśmy Was wszystkich – niestety musimy wyłonić jedynie dwa.

 

Jednym z najistotniejszych elementów karnawałowych zabaw są przekąski. Banditka przychodzi nam tutaj z pomocą i ciekawymi pomysłami na ciasto francuskie. We wpisie „Ciasto francuskie – super wynalazek!” znajdziecie więc jej autorskie kompozycje.

 

Drugą z kolei laureatką zostaje Beata Sieczko z „Beżową muszkatołową środą”. Zachęcamy do sprawdzenia niezwykłej kombinacji smaków i aromatów pełnoziarnistych naleśników tej ciekawej użytkowniczki.

 

Wciąż przypominamy, że przesłane od Doradcy Smaku 1000 punktów może posłużyć wybraniu wymarzonej nagrody z naszego Katalogu. Co miesiąc macie szansę również otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Udostepnij:

Komentarze (4)

banditka 07.02.2012 22:18
dziękuję!
Monika111 06.02.2012 15:27
Gratuluję :)
Cynowa_Beata 06.02.2012 12:08
O jej ... zatkało mnie :D Bardzo mi miło , bardzo bardzo. Po weekendowej przerwie czas nadrobić zaległości szczególnie że DS teraz tak ładnie śmiga :) Gratuluje Bandit'ce I dzięki za miłe słowa. No i polecam przepis bo palce lizać :D A co do nagród , to muszę uzbierać na blender bo został na działce i czuje się jak bez ręki :D Robienie dipa w maszynce do mięsa jest strasznie męczące :D
Mysiunia 06.02.2012 11:30
Gratuluję :)
prymat