Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia: Zioła i przyprawy na zdrowie!

Wpis Tygodnia: Zioła i przyprawy na zdrowie!

 

Bez nich wprost trudno poruszać się w kuchni, ponieważ dopełniają smaku wielu potraw i choć charakteryzują się przede wszystkim walorami kulinarnymi, to wiele z nich także pomaga w leczeniu.

 

W naszych domowych apteczkach z powodzeniem mogą się znaleźć niektóre zioła i przyprawy. O tym, co warto mieć na podorędziu, gdy drapie w gardle, lub cieknie z nosa pisze Kuchnia Marty. Polecamy gorąco ten mini przewodnik po ziołach i przyprawach, które pomagają w domowym leczeniu. Więcej na ten temat znajdziecie we Wpisie Tygodnia „Niezłe ziółko… Czyli o właściwościach leczniczych i zdrowotnych ziół i przypraw”.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  •  oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak