Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia ze świątecznym śledzikiem

Wpis Tygodnia ze świątecznym śledzikiem

 

 

W wielu polskich domach święta nie mogą obejść się bez śledzia, którego można przyrządzać na rozmaite sposoby. Jeśli szukacie inspiracji na inną niż dotychczas wersję śledzika to koniecznie przeczytajcie Wpis Tygodnia!

 

Nasz Wpis Tygodnia „Pomysł na świątecznego śledzika” to znakomita podpowiedź dla wszystkich tych, którzy szukają świątecznych inspiracji. Kolejne święta z tą samą wersją śledzia? A może by tak coś zmienić, zamiast zaserwować rodzinie śledzia w oleju, zróbmy go po kaszubsku lub z grzybami. Sprawdźcie jakimi pomysłami podzieliła się z Wami autorka naszego Wpisu Tygodnia – migotka28. Polecamy :).

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Renata9 22.12.2014 21:04
Gratuluje tak ciekawego wpisu :-)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak