Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia: smakowite inspiracje filmowe

Wpis Tygodnia: smakowite inspiracje filmowe

 

 

Bardzo się cieszymy, że niektórzy z Was - tak jak my – są głodni nowych smaków i śledzą kulinarne wątki w filmach. Nasza „Kulturalna kuchnia” powstała właśnie z myślą o tym, by poszukiwać inspiracji kulinarnych w filmach i książkach – a jest tego przecież całe mnóstwo!

 

W ubiegłym tygodniu powstał wpis na temat filmu „Smażone zielone pomidory” w reżyserii Jonathana Avnet’a. Cieszy nas to podwójnie, gdyż autorka – Iwona D – postanowiła nawet przygotować danie towarzyszące temu filmowi. Gratulujemy pomysłu!

 

1

Fot. Iwona D

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do lektury Wpisu Tygodnia zatytułowanego „Smażone zielone pomidory w Whistle Stop Cafe”.

 

 

Przypominamy również, że za 1000 punktów przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

caralajna 23.04.2013 16:28
ślę spóźnione gratulacje, dopiero co udało mi się przeczytać wpis, wiosna się wreszcie rozpoczęła i mam dużo pracy w ogrodzie :)
ONY_za_kare 22.04.2013 14:26
Super Iwona! Gratuluję!
Noruas 22.04.2013 13:10
Iwono- gratuluję i muszę przyznać, nie jestem zdziwiona :) Coś czuję, ze to będzie nie pierwsze wyróżnienie za ten miesiąc :)
IwonaDD 22.04.2013 12:45
wow, czy ja śnię ? dziekuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bietka 22.04.2013 12:30
gratuluje :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak