Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia: nowa odsłona ziemniaka

Wpis Tygodnia: nowa odsłona ziemniaka

 

Ziemniaki, choć często przez nas jadane, kojarzą się nam z mało atrakcyjnym wizualnie warzywem. Są tak bardzo popularnym dodatkiem polskich obiadów, że zasługują na nową odsłonę…

 

Jako jeden z najczęstszych dodatków naszych domowych obiadów ziemniak stał się już dla wielu mało atrakcyjny. Aby to zmienić wystarczy zobaczyć Wpis Tygodnia: „Ziemniaki atrakcyjnie podane” Christophera. Zobaczycie, że ziemniak „nie jedno ma imię” i może przybrać wyjątkowo ciekawe formy podania.

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie'.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Christopher 03.11.2014 16:20
Doradco, dziękuję za wyróżnienie. Miłe Panie,dziękuję za gratulacje.
Renata9 03.11.2014 14:26
Wielkie Gratulacje ! Naprawdę bardzo ciekawy i interesujący wpis :-)
IwonaDD 03.11.2014 13:56
Gratulacje! Ten wpis również skradł moje serce!
Hrabina w kuchni 03.11.2014 13:49
Zgadzam się z przedmówczyniami :D Gratuluję :)
Malinka 03.11.2014 13:44
To było do przewidzenia... :) Szczerze gratuluję :)
bietka 03.11.2014 13:44
gratuluję, wiedziałam że ten wpis wygra :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak