Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia: kulinarna podróż do Budapesztu

Wpis Tygodnia: kulinarna podróż do Budapesztu

 

 

Prawdziwy pasjonat kulinariów wyjeżdżając na urlop z ogromnym zaciekawieniem chłonie wiedzę na temat lokalnych potraw. Każdy kraj, region i każde miasto czy miasteczko ma swoje charakterystyczne smaki, które warto odkryć. Dobrze jest się więc przygotować do takiej kulinarnej podróży z wyprzedzeniem. Jeśli zatem w najbliższym czasie wybieracie się na przykład do naszych sąsiadów Węgrów, to koniecznie przeczytajcie Wpis Tygodnia: „Budapeszt od kuchni” autorstwa emeslive. Ta świetna fotorelacja z budapesztańskiej hali targowej z pewnością zaostrzy apetyt na stolicę Węgier.

 

1

 

2

 

3

Fot. emeslve

 

Przypominamy, że przesłane od Doradcy Smaku 1000 punktów może posłużyć wybraniu wymarzonej nagrody z naszego Katalogu. Co miesiąc macie szansę również otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Anna133 09.07.2013 18:27
Gratulacje , podziwiam i gratuluję podróży :)
caralajna 08.07.2013 17:51
:) gratulacje
IwonaDD 08.07.2013 11:35
gratulacje, ja właśnie kupiłam taką jasno-żółtą paprykę i zastanawiam się co z nią zrobić, chyba poszukam inspiracji w kuchni węgierskiej :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak