Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia: Gruszki na okrągło

Wpis Tygodnia: Gruszki na okrągło

Gruszka to jeden z najbardziej wszechstronnych w użyciu owoców. Doskonale smakuje w wersji wytrawnej, np. duecie z serem typu gorgonzola czy też obwinięta szynką parmeńską. Przede wszystkim jednak kojarzy nam się z pysznymi deserami z dodatkiem wanilii lub cynamonu.

 

Użytkownik Christopher proponuje wykorzystać jesienne dary i przygotować wypieki z gruszką w roli głównej.  Zobaczcie koniecznie słodkości w naszym Wpisie Tygodnia - „Gruszki na okrągło” .

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

 

IwonaDD 29.09.2014 20:24
Gratulacje!!!
caralajna 29.09.2014 20:21
gratuluję :)
Christopher 29.09.2014 19:21
Doradco,dziękuję za wyróżnienie. Miłe Panie,dziękuję za gratulacje.
Rysia 29.09.2014 17:56
Gratulacje.Bardzo słodki i ładny wpis.
Renata9 29.09.2014 13:54
Wielkie Gratulacje za wpis tygodnia :-)
bietka 29.09.2014 13:29
Christopher gratuluję wpisu tygodnia :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak