Doradca Smaku logoandPrymat logo
PROMOCJA! -10% na ulubione przyprawy z kodem DS10. SPRAWDŹ

Wpis Tygodnia

Wpis Tygodnia

Walentynki to okres gotowania dla tej drugiej osoby. Dlatego też wpisem tygodnia postanowiliśmy nagrodzić użytkowniczkę, którą na swoim blogu poświęciła artykuł naturalnym afrodyzjakom. Jak pisze sama autorka: "Często się słyszy że niektóre produkty spożywcze, zioła czy przyprawy noszą miano afrodyzjaków. Czy rzeczywiście mają jakieś „cudowne właściwości”, czy to tylko nasza wiara sprawia, że czynią cuda!"

Wpis autorstwa użytkowniczki Kuchnia Marty możecie przeczytać tutaj.

Wprawdzie już po Walentynkach, ale zachęcamy do ciągłego eksperymentowania ze składnikami w kuchni. 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów  (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

 

Malinka 16.02.2015 17:42
Gratuluję serdecznie :)
Kuchnia Marty 16.02.2015 17:42
Dziękuję bardzo!
Futka 16.02.2015 17:40
Serdecznie gratuluję wyróżnienia :) Pozdrawiam ciepło :)
bietka 16.02.2015 17:36
gratulacje :)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak