Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

Wielkanocne dekoracje z jaj

Wielkanocne dekoracje z jaj

Sposobów na Wielkanocne przygotowanie jaj jest całe mnóstwo. Można zrobić z nich pastę jajeczną, pisanki, dekoracje na stół lub nafaszerować je rozmaitymi dodatkami. Jola91 zdradza swój sposób na kulinarne ozdoby z jajami w roli głównej.

Zastanawiacie się jak w tym roku podać jaja na Wielkanocny stół, aby były nie tylko smaczne, ale też pięknie się prezentowały? Doskonałą propozycją będzie przygotowanie z nich dekoracji m.in. w postaci kurczaków. Do ich przygotowania możemy zaangażować również najmłodszych domowników, którzy będą mieli przy tym prawdziwą frajdę.

Jeśli chcecie, aby w Waszych domach też pojawiły się takie smaczne i ładne Wielkanocne ozdoby to zapraszamy do Wpisu Tygodnia „Jajeczne ozdoby na Wielkanocny stół” autorstwa Jola91. 

Będzie smacznie, inspirująco i ciekawie!

Wielkanocne dekoracje z jajPomysł na dekoracje w kształcie myszki autorstwa Jola91

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300 punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

Za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i ''smacznie'', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

Kryteria wyboru:
• oryginalna tematyka
• zdjęcia wysokiej jakości
• własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
• wysoki poziom poprawności językowej
* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak