Doradca Smaku logoandPrymat logo
ŚWIĘTA tuż, tuż! Zobacz porady kulinarne. SPRAWDŹ

Warzywny Wpis Tygodnia

Warzywny Wpis Tygodnia

Por i seler – lekkie, niskokaloryczne i zdrowe warzywa, które na stałe powinny zagościć w naszym jadłospisie. Jak je wykorzystywać? To proste – przeczytajcie Wpis Tygodnia.

 

Warzywa powinny stanowić jeden z podstawowych elementów naszej codziennej diety. Jednymi z najmniej docenianych i zarazem często pomijanych są seler i por. Przeważnie lądują w naszych zupach, ale nie trafiają już do dań głównych. Jakie jeszcze mają zastosowania? Sprawdźcie w naszym Wpisie Tygodnia ”Selery i pory” autorstwa migotki28.

 

Przypominamy również, że za 1000 lub 2000 punktów (w przypadku Wpisu Tygodnia będącego wideoblogiem) przekazanych od Doradcy Smaku można wybrać wymarzoną nagrodę z naszego Katalogu. Co miesiąc macie również szansę otrzymać tytuł Blogera Miesiąca, który dostaje nagrodę finansową w wysokości 500 zł. Piszcie więc dużo i 'smacznie', a Doradca Smaku sowicie Was za to wynagrodzi.

 

UWAGA!

W naszym serwisie codziennie będziemy szukać najciekawszych i najbardziej inspirujących wpisów blogowych. Te, które zostaną wybrane przez Zespół DoradcaSmaku.pl, zostaną wyróżnione poprzez publikację na stronie głównej wśród aktualności Doradcy Smaku oraz nagrodzone dodatkowymi 300. punktami. Co tydzień spośród tych właśnie wpisów zostanie wyróżniony najlepszy – Wpis Tygodnia (za 1000 punktów)*.

 Kryteria wyboru:

  • oryginalna tematyka
  • zdjęcia wysokiej jakości
  • własne opracowanie tematu (autorski opis, własne przykłady)
  • wysoki poziom poprawności językowej

 

* Zespół DoradcaSmaku.pl może wyłonić w ciągu tygodnia dowolną ilość wpisów. Jednocześnie zastrzega możliwość braku wyróżnienia jakiegokolwiek wpisu w danym tygodniu.

Wpis Tygodnia będzie wybierany w każdy poniedziałek bez względu na to, czy w ciągu tygodnia zostały wyróżnione jakiekolwiek wpisy.

Malinka 09.12.2014 00:04
@migotka28 serdeczne gratulacje :)
migotka28 08.12.2014 16:29
dziękuję bardzo, niespodziewałam sie takiego wyróżnienia:)
Renata9 08.12.2014 16:05
Migotko, wielkie gratulacje :-)

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak