Zarządzaj plikami cookies
Doradca Smaku logoandPrymat logo
Przyprawy, marynaty, sosy i musztardy w atrakcyjnych cenach! SPRAWDŹ

W sobotę (22.07) zapraszamy do Wilkowa na wielką rodzinną imprezę z udziałem Prymatu

W sobotę (22.07) zapraszamy do Wilkowa na wielką rodzinną imprezę z udziałem Prymatu

Najbliższy weekend upłynie pod hasłem atrakcji związanych z finałem kilkudniowych zawodów w skokach koni przez przeszkody, które odbędą się w Wilkowie, w województwie śląskim, podczas imprezy Silesia Equestrian. Zapowiada się także cała masa dodatkowych atrakcji, wśród których jest wielki piknik rodzinny, gdzie koniecznie wypatrujcie kulinarnego tira Prymatu z Robertem Sową, który po raz kolejny częstował Was będzie przyrządzonymi przez siebie przysmakami.

Pyszne sałaty od Eisberg oraz znakomite mięso doprawione przyprawami Prymat stworzą pyszny posiłek, po który będzie się można zgłosić do samego Roberta Sowy. Znakomity kucharz i restaurator oraz jego ekipa będą na Was czekać w pełnej gotowości w miasteczku Prymat. W strefie przygotowano dla Was również moc innych atrakcji. Hostessy Prymat chętnie odpowiedzą na Wasze pytania, jak przyprawiać sezonowe potrawy oraz wręczą nieodpłatne materiały, wśród których prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą urządzić idealnego grilla – książeczki z przepisami na grillowane dania oraz zdrowe sałatki. O przepisy zadbali eksperci – marka Prymat oraz Eisberg, producent sałat gotowych do spożycia.

Tradycyjnie będzie można również zakręcić kołem fortuny i w niezwykle prosty sposób zdobyć wartościowe nagrody: przyprawy, książki, gadżety kuchenne oraz akcesoria przydatne w gotowaniu.

Impreza SILESIA EQUESTRIAN odbędzie się 22 lipca, na Placu przed hotelem Jakubus, Jakubowice 36, Wilków.

Będziemy na Was czekali w godzinach 13-18.

DoradcaSmaku.pl zawiera materiały autopromocyjne marek należących do Prymat sp. z o.o.:

Prymat Kucharek tonaturalne smak