VI tura konkursu - Zadaj pytanie o… wieprzowinę!

24.06.2016
VI tura konkursu - Zadaj pytanie o… wieprzowinę!

Obok drobiu to właśnie wieprzowina najczęściej pojawia się na naszych stołach. Kotlety schabowe, smaczny gulasz i pieczony schab, chociaż są uwielbiane, to jednak czasem każdy z nas ma ochotę na odmianę i przygotowanie czegoś innego, dotąd nieznanego. Już teraz macie okazję zapytać Roberta Sowę o to, jakie inne potrawy z wieprzowiny można przygotować oprócz tych dobrze znanych każdemu. Cztery najciekawsze pytania pojawią się w kolejnej edycji programu „Mój przepis na…”,  a autorzy nagrodzeni  zostaną Zestawem przypraw Prymat oraz 600 punktami w Serwisie.

Z wieprzowiną nigdy nie jest nudno! Można przygotować z niej wiele rozmaitych pyszności, wystarczy tylko odrobina kulinarnej wyobraźni i chęć eksperymentowania. Wtedy też tradycyjny kotlet schabowy można zastąpić  sycącą zapiekanką z mięsa mielonego, a kruchą i soczystą polędwiczkę podać w towarzystwie kolorowych dodatków.

Macie ochotę przygotować domownikom wieprzowinę w inny, wyjątkowy i smaczny sposób? Doskonale… ! W takim razie już teraz piszcie swoje pytania o wieprzowinę, a na najciekawsze cztery odpowie znakomity szef kuchni – Robert Sowa.

Nie zwlekajcie, już teraz powalczcie o to, aby to właśnie Wasze pytanie zostało nagrodzone Zestawem przypraw Prymat i dodatkowymi 600 punktami w serwisie.

Na Wasze zgłoszenia konkursowe czekam od teraz aż do 25.06, do godziny 23.59. Przesyłać je możecie jedną z akceptowalnych form:

- na adres email: [email protected]

- dodać komentarz pod wpisem konkursowym na facebooku dotyczącym danej tury, której dotyczy pytanie.

Każde zgłoszenie konkursowe powinno zawierać pytanie do Roberta Sowy oraz zdjęcie autora.

ZASADY KONKURSU:
1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest akceptacja regulaminu konkursu.
2. Wysłanie zgłoszenia konkursowego odbywa się poprzez jedną z możliwych dróg dostarczenia: 
a) Wysłanie maila na pocztę elektroniczną: [email protected] 
b) Opublikowanie postu ze zgłoszeniem na stronie Doradca Smaku na Facebooku https://www.facebook.com/DoradcaSmaku pod postem konkursowym dotyczącym poszczególnej tury, w której Uczestnik będzie brał udział;
Zgłoszenia opublikowane w innych miejscach niż powyżej nie będą brane pod uwagę.
3. W zgłoszeniu powinno znaleźć się: 
a) Pytanie dotyczące tematu przewodniego konkursu.
b) Zdjęcia przedstawiające twarz Uczestnika 
4. Uczestnik konkursu może zostać laureatem maksymalnie dwa razy.
5. Uczestnik konkursu może wysłać dowolną liczbę zgłoszeń w czasie trwania całego konkursu, jak również w poszczególnych jego turach.
Szczegółowe informacje w REGULAMINIE.

Udostepnij:

Komentarze (0)

prymat